قدیمی: برنامه‌ریزی دقیقی برای فدراسیون هاکی داریم

تهران- ایرنا- رییس فدراسیون هاکی گفت: در دورانی که به خاطر شیوع ویروس کرونا فعالیت‌های ورزشی تعطیل است در حال برنامه‌ریزی هستیم و به طور حتم پس از مجوزهای لازم از سوی ستاد عالی کرونا برنامه‌های خود را از سر خواهیم گرفت.

«بهرام قدیمی» روز یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: پس از اینکه بحران کرونا به پایان رسید، اردوی تیم جوانان در کشور پاکستان برگزار خواهد شد.

رییس فدراسیون هاکی خاطرنشان کرد: احداث کمپ هاکی همچنان از برنامه‌ها و اولویت‌های فدراسیون است و با قدرت این موضوع را پیگیری خواهیم کرد.

قدیمی تصریح کرد: قرار است یونیورسیاد با مشارکت بیش از ۱۰ هزار دانشجوی ورزشکار از ۱۵۰ کشور برگزار شود و به طور حتم در این المپیاد حضوری پر قدرت خواهیم داشت.

رییس فدراسیون ورزش‌های بین‌ دانشگاهی جهان تاکید کرد: برای تیم فوتبال و فوتسال برنامه‌های ویژه ای داریم و مدیریت آن را به «رضا ابراهیمی» واگذار کرده‌ایم و قرار است هزینه‌های این تیم را برای مسابقات جهانی تامین کنند و همچون ادوار گذشته شانس قهرمانی در این بازی‌ها را خواهیم داشت.

وی در پایان گفت: البته ما نظارت دقیق بر انتخاب مربیان و بازیکنان این تیم‌ها خواهیم داشت و «مرتضی نصر» از سوی فدراسیون ورزش‌های بین‌ دانشگاهی جهان پیگیر و مسوول امور مربوطه است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =