معارض و موانع پروژه پل معلق هیر با پیگیری جدی حل می‌شود

اردبیل - ایرنا - نماینده مردم شهرستان‌های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: معارض و موانع پروژه پل معلق هیر با پیگیری جدی حل می‌شود.

به گزارش ایرنا ، صدیف بدری روز یکشنبه در بازدید از پل معلق هیر و بررسی مشکلات این پروژه گردشگری اظهارداشت: طی یک ماه آینده زیرساخت‌های پل هیر از جمله راه دسترسی این پروژه تکمیل می‌شود.
او با تاکید بر اینکه باید در سریع‌ترین زمان ممکن زیرساخت‌های پروژه تکمیل شود، گفت: اقدامات میراث‌فرهنگی در حمایت از این مجموعه مناسب بوده و انتظار می‌رود تداوم داشته باشد.
نماینده مردم شهرستان‌های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: مسوولان و مدیران مربوطه باید حمایت عملی از سرمایه‌گذاران پروژه و رفع موانع داشته باشند و سخت‌گیری نکنند.
بدری افزود: پروژه پل هیر در مقیاس بین‌المللی راه‌اندازی شده و همت و تلاش سرمایه‌گذاران و مدیران مجموعه و میراث‌فرهنگی استان و شهرداری و شورای شهر قابل قدردانی است.
او با بیان اینکه با جدیت تکمیل زیرساخت‌های پروژه و تعهدات دستگاه‌های اجرایی را درقبال این پروژه پیگیری خواهم کرد، تصریح کرد: معارض و موانع پروژه نیز با پیگیری جدی حل می‌شود.
نماینده مردم شهرستان‌های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر تسهیل در رفع مشکلات پروژه و تسریع در صدور پروانه بهره‌برداری گفت: با توجه به اینکه پروژه افتتاح و راه‌اندازی شده است، باید مشکلات آن هر چه سریع‌تر برطرف شود.
محمدرضا شایقی ، رییس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان اردبیل نیز در این بازدید با اشاره به حمایت اداره‌کل میراث‌فرهنگی استان از سرمایه‌گذار این پروژه بیان کرد: تا کنون بیش از ۱۲ میلیارد ریال در خصوص زیرساخت در این پروژه هزینه شده است.
او با بیان اینکه راه دسترسی این مجموعه نیز از اعتبارات میراث‌فرهنگی تکمیل می‌شود، تصریح کرد: در راستای توسعه سرمایه‌گذاری در سطح شهرستان از سرمایه‌گذاران در منطقه حمایت‌های همه‌جانبه‌ای انجام می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =