رقابت‌های جایزه بزرگ دو و میدانی ۳۰ مردادماه برگزار می‌شود

تهران- ایرنا- رقابت‌های جایزه بزرگ دو و میدانی در روزهای ۳۰ و ۳۱ مرداد در دو بخش مردان و زنان برگزار خواهد شد.

مسابقات جایزه بزرگ دو و میدانی با حضور ۴۴ ورزشکار مرد و ۳۹ ورزشکار زن در روزهای ۳۰ و ۳۱ مرداد ماه جاری به میزبانی ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران برپا می‌شود.

بر اساس بخشنامه مسابقات، ورزشکاران در بخش زنان و مردان به ترتیب در  ۱۴ و ۱۶ ماده به مصاف یکدیگر خواهند رفت و ورزشکاران دعوت شده موظف به ثبت نام در سامانه ملی دو و میدانی (بخش ورزشکاران) هستند.

با تایید شورای فنی سه گروه از شرکت کنندگان، رکوردشکنان ملی، نفرات اول تا سوم هر ماده و همچنین ورزشکارانی که به حدنصاب‌های تعیین شده دست پیدا کنند، در پایان رقابت‌ها جوایز نقدی دریافت خواهند کرد.

به این ترتیب در هر ماده به نفر  اول ۱۴ میلیون ریال، مقام دوم ۸ میلیون ریال و مقام سوم مبلغ ۶ میلیون ریال اهداء خواهد شد. همچنین ورزشکارانی که موفق به ثبت حد نصاب‌های تعیین شده شوند، مبلغ ۲۰ میلیون ریال و افرادی که رکوردهای ملی را جابجا کنند (پس از اعلام نتیجه انجام تست دوپینگ) مبلغ ۶۰ میلیون ریال دریافت خواهند کرد.

به دلیل شیوع ویروس کرونا و وجود محدودیت‌ها، فدراسیون دو و میدانی از تعداد محدودی از ورزشکاران جهت حضور در این رقابت‌ها دعوت بعمل آورده است، که به گفته قاسمعلی فیروزی مسوول کمیته مسابقات، نتایج این رقابت‌ها ملاک شورای فنی جهت ارزیابی و برنامه ریزی برای آینده ورزشکاران خواهد بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =