قطع آب مشکلاتی برای  اهالی روستای "افرینه" پلدختر ایجاد کرده است

خرمآباد - ایرنا- دهیار روستای "افرینه پلدختر" گفت: قطعی مکرر آب آشامیدنی در این روستا مشکلاتی را در ایام گرم سال برای مردم ایحاد کرده است.

علی سلطانپور روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در پلدختر اظهارداشت: با شروع فصل گرما ، بالارفتن دمای هوا  و افزایش نیاز خانوارها ، مردم از نبود آب آشامیدنی سخت در مضیقه هستند.

وی افزود: مشکل کمبود آب در روستای افرینه علی رغم تلاش رئیس و اکیپ اتفاقات آب و فاضلاب پلدختر اما همچنان در بیشتر ساعات شبانه روز ادامه دارد.

دهیار روستای افرینه پلدختر گفت:همچنین روستای "دمرود" افرینه بیش از چند روز است که مشکل آب دارند و علی رغم تعویض بخشی از شبکه انتقال و بازبینی مسیر خط لوله باز با مشکل روبرو هستند.

وی افزود: متاسفانه کمبود آب در روستاهای مسیر انتقال مجتمع آبرسانی باعث شده برخی از افراد  شبانه، اقدام به تخریب شبکه آب کنند.

سلطانپور یادآورشد: در حالی که متولی شبکه انتقال،  اداره آب و فاضلاب می باشد و دهیاران وظیفه اطلاع رسانی مشکل  به مسئولان مربوطه و پیگیری را بر عهده دارند و به طور عملی حق دخل و تصرف در شبکه آب را ندارند هر چند این دهیاری از نزدیک شاهد زحمات مداوم و شبانه روزی این اداره  در روستا برای رفع مشکل است.

دهیار روستای افرینه از بخشدارمعمولان خواست به جد با مدیریت رفع مشکل آب آشامیدنی در این روستا را  قبل از ایجاد نارضایتی در مردم پیگیر شوند.

سید حبیب الله  موسوی بخشدار معمولان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در پلدختر اظهار داشت: آب آشامیدنی روستاهای افرینه ، زورانتل و جلگه خلج از مجتمع آبرسانی کوثر تامین می شود که دستکاری پیچ تنظیم توسط آبیار روستای افرینه باعث می شود که آب آشامیدنی روستاهای پایین دست با افت فشار مواجه شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =