تارتار: رکورددار تساوی در جهان هستیم/از بازیکنان با شرافتم تشکر می‌کنم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در خصوص تعداد تساوی‌های این فصل تیمش نظر جالبی دارد.

مهدی تارتار در گفت‌وگو با ایرنا، در خصوص تساوی یک بر یک این هفته تیمش مقابل ذوب آهن و ثبت رکورد عجیب ۱۶ تساوی در ۲۶ بازی این فصل نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: فکر می‌کنم از نظر کسب تساوی در دنیا رکورددار هستیم و اول باشیم. البته این مسئله چیز بدی نیست و نشان می‌دهد که ما سخت می‌بازیم.

وی درباره عملکرد این فصل نفت مسجدسلیمان گفت: نه سقوط می‌کنیم و نه استرس سهمیه داریم. فکر می‌کنم جایگاه مناسبی در جدول داریم و شاید بتوانیم یک پله دیگر هم صعود کنیم، هدف ما این است که این جایگاه را حفظ کنیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان ادامه داد: عملکرد ما در این فصل فراتر از انتظار بود و معتقدم که به خوبی کارمان را انجام دادیم. زمانی که من به این تیم آمدم مدیران از من خواستند که تیم در لیگ بماند اما حالا می‌بینید که جایگاه خوبی در جدول داریم.

تارتار خاطرنشان کرد: من نباید به عملکرد خودم امتیاز بدهم اما با توجه به پتانسیلی که داشتیم و با توجه به محدودیت‌های شدید مالی فکر می‌کنم همه از ما راضی باشند. مهم این است که مردم شهر مسجدسلیمان از ما راضی هستند.

وی درباره سفر زمینی نفت مسجدسلیمان به اصفهان برای بازی با ذوب آهن گفت: حدود ۶ ساعت در راه بودیم و قرار بود که برای برگشت هم حدود هشت یا ۹ ساعت در راه باشیم و با اتوبوس برگردیم اما هیات مدیره زحمت کشید و با پول قرض کرد؛ هم برای تیم پرواز گرفت و هم توانست با زحمت هزینه یک شب اقامت در اصفهان را پرداخت کند که از آنها تشکر می‌کنم.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان با تاکید دوباره بر مشکلات مالی این باشگاه عنوان کرد: مشکلات خیلی زیاد است اما وقتی قانونی تصویب می‌شود که تیم‌های نفتی نمی‌توانند در فوتبال حرفه‌ای هزینه کنند دیگر کار دست هیات مدیره و مدیران باشگاه نیست و ما این را درک می‌کنیم.

تارتار در واکنش به اینکه بعد از بازی تیمش با پرسپولیس آب رختکن سرخپوشان در مسجدسلیمان قطع شده بود و این مسئله باعث ناراحتی پرسپولیسی‌ها شده بود، گفت: این هم از محدودیت‌های شهر ما است. خیلی وقت‌ها وقتی خودمان در آن ورزشگاه تمرین می‌کنیم آب وجود ندارد که بخواهیم دوش بگیریم و به خاطر همین در خوابگاه دوش می‌گیریم. واقعا هیچ قصد و غرضی وجود نداشته و خیلی روزها آب ورزشگاه قطع است.

وی در پایان با تمجید از عملکرد شاگردانش گفت: از بازیکنان تشکر می‌کنم که در شرایطی که شاید خیلی نتایج بازی‌ها برای ما مهم نباشد اما با شرافت به زمین می‌روند و مقابل تیم‌هایی که خطر سقوط دارند و دنبال سهمیه هستند با تمام وجود بازی می‌کنند تا فوتبال پاکی را به نمایش بگذارند.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =