استاندار ایلام: ارتباط با مردم در هر شرایطی اولویت مسوولان باشد

ایلام - ایرنا - استاندار ایلام تاکید کرد: عموم مدیران دستگاه‌های اجرایی ارتباط با مردم در هر شرایطی را در اولویت برنامه‌های خود قرار می دهند.

به گزارش ایرنا، قاسم سلیمانی‌دشتکی روز یکشنبه در حاشیه حضور در سامانه سامد با تاکید بر حفظ ارتباط مستمر مسوولان با مردم جهت پیگیری مسائل و مشکلات آنان در این شرایط سخت، افزود: ارتباط با مردم در هر شرایطی مهمترین اولویت هر مسوولی است و در این شرایط بیماری کرونا ارتباط مردم با مسوولان از طریق سامانه سامد یک فرصت مغتنم است که همه باید از آن استفاده کنند.

استاندار ایلام با اشاره به اینکه پیش از این بصورت ماهیانه جهت ارتباط با مردم در سامانه سامد حضور یافته است، اضافه کرد: در گذشته هر هفته یک مدیر در سامانه سامد حضور می‌یافت و پاسخگوی سووالات مردم می‌شد اما امروز به خاطر بحث کرونا هر روز مدیران استانی در این سامانه حضور می‌یابند و با مردم ارتباط برقرار می‌کنند. 
 
سلیمانی‌دشتکی یادآور شد: بیشتر تقاضاهای مردمی موضوع‌های اجتماعی و مالی چون تقاضای وام، امهال اقساط وام‌ها، مشکل استخدام، کارهای عمرانی، درخواست‌های مالی و کمک‌هاست که در این راستا و در لحظه با مدیران مربوطه ارتباط برقرار و مسائل پیگیری شد.

وی اضافه کرد: مدیران نباید در این شرایط ارتباط خود را با مردم قطع کنند و در این رابطه باید با هماهنگی با دفتر بازرسی در سامانه سامد حضور و پاسخگوی مسائل و مشکلات مردم باشند.

گفتنی است در این ارتباط مردمی که با استقبال بالای مردم مواجه شد استاندار ایلام موفق شد طی ۲ ساعت و ۱۵ دقیقه با بیش از ۴۵ نفر از شهروندان ارتباط برقرار کند و پاسخگوی مسائل و مشکلات آنان باشد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =