بیش از ۱۵۷ کیلوگرم تریاک در میاندوآب کشف شد

مهاباد- ایرنا- فرمانده انتظامی میاندوآب با اشاره به عملیات مشترک مأموران مبارزه با مواد مخدر استان‌های آذربایجان‌غربی و آذربایجان‌شرقی در کشف موادمخدر، گفت: در این عملیات مشترک ۱۵۷ کیلو و ۳۷۰ گرم تریاک کشف و ضبط شد.

سرهنگ حسن شیخ‌نژاد روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر آذربایجان‌غربی با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی از اقدام قاچاقچیان مبنی بر انتقال مواد مخدر توسط یک دستگاه کامیون و ۲ دستگاه خودرو سواری به سمت این استان مطلع و پیگیری موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی با اشاره به اینکه با اقدامات خاص پلیسی و تبادل اطلاعات به موقع با پلیس مبارزه با مواد مخدر آذربایجان‌شرقی، این خودروها در ورودی شهرستان میاندوآب شناسایی و توقیف شد، افزود: این محموله مواد مخدر از جنوب کشور بارگیری شده بود و قاچاقچیان قصد توزیع آن در این شهرستان و شهرهای همجوار را داشتند.

فرمانده انتظامی میاندوآب ادامه داد: در این رابطه سه دستگاه خودرو توقیف و ۶ نفر نیز دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مراجع قضایی شدند.

از ابتدای سال‌جاری تاکنون بیش از ۳۰۰ کیلوگرم انواع موادمخدر با تلاش شبانه‌روزی ماموران در این شهرستان‌ کشف و ضبط شده ‌است؛ در همین مدت سه شبکه تهیه و توزیع مواد مخدر نیز منهدم و ۲۴ دستگاه انواع خودرو و موتورسیکلت از قاچاقچیان و توزیع‌کنندگان توقیف شده ‌است. 

همچنین ۸۲ نفر قاچاقچی، توزیع کننده و خرده فروش موادمخدر نیز در همین راستا دستگیر و به دادسرا معرفی شده‌اند.

میاندوآب با بیش از ۲۷۷ هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان‌غربی و در مسیر استان‌های کردستان و آذربایجان شرقی واقع شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =