بیش از ۶۳۱ کیلوگرم مرفین و تریاک در نایین کشف شد

اصفهان- ایرنا- فرمانده انتظامی نایین از کشف ۲۵ کیلوگرم تریاک و بیش از ۶۰۶ کیلوگرم ماده مخدر مرفین از ۲ دستگاه خودروی کامیون و سواری در ایستگاه بازرسی شهید شرافت این شهرستان خبر داد.

سرگرد هادی کیان مهر روز یکشنبه  به ایرنا گفت:  ماموران انتظامی مستقر در ایستگاه  شهید شرافت امروز حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون کشنده یخچال دار مشکوک شده و متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی تخصصی از این خودرو  ۶۰۶ کیلو و ۷۴۰ گرم مرفین که در سقف اطاق بار خودرو جاساز شده بود، کشف شد.

به گفته وی در بازرسی دیگری از خودرو سواری عبوری  ۲۵ کیلوگرم تریاک جاسازی شده در صندوق عقب خودرو  کشف و یک نفر دستگیر شد.

این مقام انتظامی بیان داشت: در این رابطه ۲ سوداگر مرگ دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای اقدامات قانونی به مراجع قضایی تحویل شدند.

به گزارش ایرنا ، از ابتدای امسال تاکنون  بیش از ۱۲ تن  انواع موادمخدر در این شهرستان کشف و جمع‌آوری شد که این میزان در مقایسه با مدت مشابه پارسال بیش از ۵۰ درصد رشد داشته است.

فرمانده انتظامی نایین مواد مخدر را یک ابر آسیب برشمرد و خاطرنشان کرد: خانواده ها  باید بر فرزندان خود و دوستان آنها نظارت بیشتری داشته باشند تا از مبتلا شدن آنها به این آسیب و گرفتار شدن در دام اعتیاد پیشگیری کنند.

روزانه به طور متوسط افزون بر بیست هزار دستگاه خودرو از جاده‌های شهرستان نایین عبور می‌کنند.

گلوگاه شهید شرافت نایین یکی از ایستگاه‌های مهم کشف کالای قاچاق و موادمخدر در کشور است.
ایستگاه شهید شرافت در کیلومتر ۱۵ جاده نایین به اردکان واقع است.

 شهرستان نایین در ۱۴۰ کیلومتری شرق اصفهان قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =