سرمربی مس رفسنجان: دیدار  سختی برابر حفاری خواهیم داشت

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتسال زنان مس رفسنجان گفت: در صورت صعود تیم شرکت ملی حفاری به فینال مرحله حذفی لیگ برتر، دیدار سختی را برابر این تیم خواهیم داشت.

«عاطفه رضایی» روز جمعه در گفت و گو با ایرنا در مورد پیروزی تیم هیات فوتبال البرز در دور برگشت مرحله حذفی اظهار داشت: بعد از اینکه  سازمان لیگ تست دوم کرونا را از ما و هیات فوتبال البرز گرفت و منفی شد خیلی قطعی فقط به ما اعلام کرد که دهم مرداد باید بازی کنیم. می‌دانستیم بازی سختی را در پیش‌رو داریم.

وی ادامه داد: زیرا ۵ ماه از میادین دور بودیم و مشهد تیم خوبی است و براحتی تن به شکست نمی‌دهد.  بازی حساس بود خدا را شکر توانستیم این تیم را ببریم و به فینال برسیم. در این دیدار نمی‌توان گفت که داوری افتضاح بود، همیشه داوران اشتباهاتی دارند. اینکه داور برای تیم هیات فوتبال خراسان پنالتی نگرفت، ما که متوجه آن نشدیم. بنظرم سرمربی این تیم دیواری کوتاه‌تر از داور پیدا نکرده است.

سرمربی مس رفسنجان عنوان کرد: داور می‌توانست بهتر باشد چون بازی حساس بود اما داور ضعیفی هم نبود. اعتراض ما به این بود که چرا در تمام ۴۰ دقیقه بازیکنان هیات فوتبال خراسان سر داور فریاد می‌کشیدند. حتی با وجود این همه فریاد کشیدن داور یک کارت زرد به آنان نداد و ساکت بود.  اینگونه نبوده که به نفع ما سوتی زده باشد.

وی در پاسخ به اینکه در صورت صعود شرکت  ملی حفاری اهواز به فینال بازی برابر این تیم را چگونه ارزیابی می‌کنید؟ گفت: دیدار با ملی حفاری نسبت به سایپا سخت‌تر است. هر چند سایپا هم تیم ضعیفی نیست. سعی می‌کنیم تا نتایج خوبی را در رفسنجان رقم بزنیم تا شرایط دشواری در اهواز نداشته باشیم. در هر دوره همواره در اهواز بازی سختی را برابر این تیم داشتیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =