سارق تلفن‌های همراه در ورامین دستگیر شد

تهران- ایرنا- فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران گفت: سارق حرفه‌ای تلفن‌های همراه با سابقه سرقت ۲۷ دستگاه تلفن در ورامین دستگیر شد.

به گزارش یک‌شنبه ایرنا، از مرکز اطلاع رسانی ستاد فرماندهی انتظامی شرق استان تهران، سردار «کیومرث عزیزی» با اعلام این خبر اظهار کرد:درپی وقوع چندین فقره سرقت تلفن همراه از داخل مغازه‌ها از طریق کش و روزنی در سطح ورامین، رسیدگی به این موضوع در دستور کار مأموران انتظامی کلانتری ۱۲ مرکزی این شهرستان قرار گرفت.
وی افزود: با انجام تحقیقات گسترده میدانی وکاراطلاعاتی، سارق تلفن‌های همراه شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی، در عملیات غافلگیرانه و در حالی که قصد قدرت‌نمایی با سلاح سرد را داشت، توسط ماموران دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد.
عزیزی تصریح کرد: متهم در بازجویی های انجام شده به ۲۷ فقره سرقت تلفن همراه از طریق کش و روزنی در شهرستان‌های ورامین، قرچک و پاکدشت اعتراف کرد.
وی با بیان این که متهم پس از تکمیل پرونده، به مراجع قضایی ارجاع و روانه زندان شد، افزود: تلاش برای دستگیری مالخر و همدست وی همچنان ادامه دارد.
فرماندهی انتظامی شرق استان تهران تأمین امنیت هفت شهرستان ورامین، پیشوا، قرچک، پاکدشت، پردیس، دماوند و فیروزکوه را بر عهده دارد.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =