استاندار ایلام: اجرای طرح‌ها قربانی سلیقه‌ای عمل کردن مدیران نشود

ایلام- ایرنا - استاندار ایلام خطاب به مدیران دستگاه‌های اجرایی استان با بیان اینکه اجرای طرح‌ها نباید قربانی سلیقه‌ای عمل کردن مدیران شود، گفت: اگر طرحی منع قانونی ندارد، سلیقه‌ای عمل نکنید و مانع اجرای آن نشوید.

به گزارش ایرنا، قاسم سلیمانی‌دشتکی روز یکشنبه در نشست ستاد تسهیل استان ایلام با بیان اینکه اگر طرحی منع قانونی ندارد نباید قربانی دیدگاه شخصی مدیر شود، تاکید کرد: قانون در هر موضوعی راهگشاست و با اعتبار قانون بسیاری از طرح‌ها اجرایی می‌شوند.

وی افزود: طرح‌ها باید با در نظر گرفتن همه الزامات بهداشتی، زیست محیطی و با در نظر گرفتن سلامت مردم جانمایی شود.

استاندار ایلام گفت: در بررسی عملکرد استان‌ها در سال جهش تولید، استان ایلام رتبه سوم ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور را کسب کرد که نشان از رشد ۴۲ درصدی ستاد تسهیل در استان است.

سلیمانی‌دشتکی اظهار داشت: بر اساس گزارش عملکرد و اثربخشی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان‌ها توسط وزارت کشور، عملکرد استان ایلام در سه ماه نخست سال و در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۴۲ درصد رشد داشته و در رتبه سوم کشور قرار گرفته است.

وی یادآور شد: با توجه به نامگذاری سال ۹۹ بنام جهش تولید توسط مقام معظم رهبری اولویت اصلی استان در جهت تحقق شعار سال متمرکز شده است و در این راستا احیا و فعال‌سازی واحدهای تولیدی راکد و نیمه‌فعال در دستور کار ستاد اقتصاد مقاومتی و ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان است.

وی اظهار داشت: در این زمینه با تلاش‌های صورت گرفته موفق شده‌ایم ۱۰۰ واحد تولیدی راکد و نیمه‌فعال را به چرخه تولید بازگردانیم و در این حوزه جزو استان‌های موفق در کشور بوده‌ایم.

وی ابراز امیدواری کرد: با پای کار آمدن مجریان طرح‌ها، حمایت بانک‌ها و پیگیری مدیران دستگاه‌های تخصصی مشکلات استان برطرف شود.

به گزارش ایرنا، در این نشست سه طرح تولیدی بررسی و تصمیماتی برای رفع آنها مصوب شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =