تاکید مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی بر برگزاری مسابقات مجازی

بجنورد- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی گفت: شیوع ویروس کرونا موجب شده،  بسیاری از فدراسیون‌ها و هیات‌های ورزشی در کشور به برگزاری مسابقات مجازی روی آورند که این امر باید در استان هم انجام شود.

کوروش بهادری روز یکشنبه در مجمع انتخاباتی انجمن های ورزشی استان اظهار داشت: باید تمامی ورزشکاران و علاقه‌مندان به ورزش در خانه با انجام حرکات ورزشی، آمادگی و سلامتی خود را حفظ کنند.

وی  با اشاره به اینکه موفقیت در انجمن های ورزشی نیازمند انسجام و همدلی است، گفت: این هیات در زمینه تنوع و تعداد فعالیت های ورزشی جزو پنج هیات کشور است که با انسجام بخشی بین اعضا شاهد حضور پررنگ ورزشکاران استانی در مسابقات کشوری و بین المللی خواهیم بود.

بهادری با بیان اینکه در این هیات باید طرح آمایش سرزمینی با توجه به ظرفیت استان در ورزش قهرمانی مورد توجه قرار گیرد، تصریح کرد: اگرچه این هیات انجمنهای ورزشی دارای تنوع رشته ها است ولی با تحقق آمایش سرزمینی دیگر نیازی نیست که استان در ۵۰ رشته هیات داشته باشد بلکه باید متمرکز بر هیات های فعال بود.

در این انتخابات که در اداره کل ورزش و جوانان خراسان شمالی برگزار شد، علی کمالی تنها نامزد ریاست این هیات با کسب ۱۵ رای از ۱۵ اعضای این هیات به مدت چهار سال به عنوان رییس جدید هیات انجمن‌های ورزشی استان انتخاب شد.

پیش از این علی رحیمی به عنوان رییس هیات انجمنهای ورزشی استان خراسان شمالی فعالیت می کرد که پس از اتمام دوره چهارساله آن علی کمالی سرپرستی این هیات را بر عهده داشت.

خراسان شمالی ۲۹ هزار ورزشکار سازمان یافته دارد که در قالب ۴۹ هیات ورزشی فعالیت دارند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =