فرمانداردیلم: نظر کارشناسان در اجرای طرح جداسازی مدارس لازم است

گناوه - ایرنا - فرماندار دیلم استان بوشهر گفت: تصمیم گیری در اجرای طرح جداسازی پایه دوازدهم از دهم و یازدهم متوسطه در این شهرستان بستگی به نظر کارشناسان و صاحبان فن در این زمینه دارد.

به گزارش ایرنا،  روابط عمومی آموزش وپرورش این شهرستان روز یکشنبه به نقل از احمد دشتی در نشست هم اندیشی با مدیر آموزش و پرورش و انجمن اولیای دانش آموزان متوسطه دوم افزود:  

پیشنهاد می‌شود کارگروهی متشکل از کارشناسان و صاحب نظران نظیر مدیران، دبیران و  بازنشسته‌های آموزش و پرورش برای بررسی و آنالیز این طرح تشکیل و سپس نتیجه آن بررسی و  برای تصویب به شورای آموزش و پرورش ارجاع داده شود.
دشتی تاکید کرد: کارگروه تشکیل شده می‌تواند پشتوانه بسیار خوبی برای تصمیم‌های کلان شورای آموزش و پرورش باشد.
فرماندار دیلم افزود:  آموزش و پرورش فضایی تخصصی است و  هر کسی نمی‌تواند در این زمینه صاحب نظر باشد.

وی گفت: وضعیت آموزشی شهرستان به رغم هزینه و امکانات توزیع شده توسط دولت، وضعیت مطلوبی ندارد و برای بهبود و ارتقای آن نیاز به بازنگری و تغییرات است
مدیر آموزش و پرورش دیلم گفت: برای بدست آوردن یک جایگاه خوب اگرچه مشکلاتی در این مسیر وجود دارد،  باید تلاش و همت مضاعف کرد.
محمد مهدی محسنی افزود:  طرح جداسازی پایه دوازدهم از دهم و یازدهم متوسطه تصمیم یک شبه نیست و وقت زیادی با انجام کارهای کارشناسی بر آن صورت گرفته است.
وی افزود: هیچ اصراری بر عملیاتی شدن  این طرح نیست و کسانی که  مخالف آن هستند با دلایل مناسب طرح جایگزین را معرفی کنند.

محسنی بیان کرد: در این روش از طرح تجمیع برخی دروس که در کنکور وجود ندارند استفاده می شود و می‌توان از ساعت مازاد این دروس، به تدریس سایر دروس با اهمیت در کنکور اختصاص داد.

مدیر آموزش و پرورش دیلم گفت: وضعیت آموزشی شهرستان در استان بوشهر مطلوب نیست و باید تغییرات در این بخش ایجاد شود.

شهرستان دیلم در منتهی الیه شمالی استان بوشهر قراردارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =