۱۹۲ طرح در کمیسیون امور زیربنایی اصفهان به تصویب رسید

اصفهان- ایرنا- استاندار اصفهان گفت: افرادی که معتقد بودند اصفهان سرمایه گریز است باید بدانند اینگونه نیست و در جلسه کمیسیون امور زیربنایی استان از ۲۰۴ طرح پیشنهادی ۱۹۲ طرح بدون مشکل به تصویب رسید.

عباس رضایی روز یکشنبه در جلسه کمیسیون امور زیربنایی استان در سالن اجتماعات استانداری افزود: همچنین با حدود ۶ طرح مربوط به دولت و بنا به مصالح و اولویت‌های جامعه مخالفت شد ولی برای سرمایه گذاری اهمیت قائل هستیم.

استاندار اصفهان گفت: براساس قانون باید هر طرحی که قرار است در شورای برنامه ریزی استان تصویب نهایی شود در این کمیسیون مورد بحث و بررسی قرار بگیرد.

وی با اشاره به بررسی  204 طرح پیشنهادی در این کمیسیون ، تصریح کرد: به لحاظ شرایط خاص کرونا و مسئولیتی که تحت عنوان جهش تولید داریم و برای فعالسازی نهادهای مختلف سرمایه گذاری جلسات به صورت فشرده تشکیل می‌شود.

رضایی خاطرنشان کرد: برای آن که هوای اصفهان بیش از این آلوده نشود و در راستای الزامات محیط زیستی و بهداشتی و مساله آب بر بودن صنایع پیشنهاد را به حد معقول و مطابق با شرایط پیش می‌بریم.

وی اضافه کرد: به طرح‌هایی که مخالفت با الزامات محیط زیست و پیوست محیط زیستی مطابقت نداشت و یا آب بر بودند.

استاندار اصفهان اظهارداشت: تلاش می‌کنیم تا سرمایه گذاران نرنجیده و به آن‌ها صدمه‌ای وارد نشود همچنین در جهت اجرایی کردن سال جهش تولید اقدامات لازم خود را به کار می‌بندیم.

استان اصفهان بیش از پنج میلیون نفر جمعیت دارد و با بیش از ۹ هزار واحد تولیدی، یکی از صنعتی‌ترین استان‌های کشور محسوب می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =