سرمربی سردار بوکان: برای بقا در لیگ دسته ۲ فوتبال کشور تلاش می‌کنیم

مهاباد- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال سردار بوکان گفت: برای بقا در لیگ دسته ۲ فوتبال کشور امروز در ورزشگاه شهید باکری ارومیه مقابل تیم حفاری اهواز حاضر و تمام تلاش خود را به‌کار می‌گیریم.

حسین میرحسامی روز یکشنبه و قبل از دیدار با این تیم اهوازی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: تیم حفاری، تیم خوب و شایسته‌ای است که آنها هم مثل ما برای بقا در لیگ دسته ۲ تلاش می‌کنند و امیدواریم که در بازی امروز  بتوانیم نتیجه دلخواه را کسب کرده و دل هواداران این تیم را برای فصل اینده زنده نگه داریم.

وی افزود: تیم سردار  بوکان در این روزها کرونایی و سرد فوتبال که هیچ کس به فعالیت مجدد آن امیدوار نبود بعد از یک تعطیلی چندماهه بالاخره با کمکی جمعی از علاقه‌مندان به این رشته در بوکان دوباره به حرکت افتاد.

سرمربی تیم فوتبال سردار بوکان اضافه کرد: متاسفانه سرمربی این تیم استعفا داده و مدیرعامل سابق این تیم نیز بنا به دلایلی از این تیم کناره‌گیری کرده بود و این تیم پیش از آغاز مجدد مسابقات تنها از چند بازیکن و مربیان بومی برخوردار بود.

وی ادامه داد: خوشبختانه با رایزنی‌هایی که فرمانداری و هیات فوتبال و جمعی از مسوولان از جمله استاندار آذربایجان‌غربی انجام شد با همه مشکلات خود تنها با ۲ جلسه تمرین و استفاده از چند بازیکن جوان دوباره فعالیت این تیم استارت خورد.

میرحسامی با اشاره به اینکه متاسفانه در ۲ بازی گذشته شانس با ما یار نبود و نتوانستیم نتیجه دلخواه را کسب کنیم، افزود: با تلاش کادر خوب و جوان تیم سردار در این چند روز گذشته تمرینات منظمی را تدارک دیدیم.

بعد از کنار رفتن "پیروز قربانی"سرمربی سابق این تیم،  میرحسامی  بعد از سه سال فعالیت به‌عنوان مربی در باشگاه سردار، سرانجام هدایت این تیم را بر عهده گرفت.

سردار بوکان ساعت ۲۰ امروز در ورزشگاه شهید باکری ارومیه میزبان تیم حفاری اهواز خواهد بود.

این تیم با ۲۶ امتیاز به دست آمده و بازی‌های ضعیف در این فصل در بین ۱۴ تیم گروه ب مسابقات دسته دوم فوتبال باشگاه‌های ایران، در رده دوازدهم و در خطر سقوط به رقابت‌های دسته سوم فوتبال کشور قرار گرفته است.

تیم سردار بوکان امسال پنجمین فصل حضور خود را در لیگ فوتبال دسته ۲ کشور تجربه می‌کند؛ این تیم در این فصل با تیم‌های پاس همدان، شهرداری بم، شهرداری بندرعباس، چوکای تالش، نفت امیدیه، بعثت کرمانشاه، شهدای بابلسر، ایران‌جوان بوشهر، ملی‌حفاری اهواز، رزکان کرج نفت و گاز گچساران و دارایی بندرگز در گروه دوم قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =