معاون استانداری یزد: از ۶۰۰ قطعه زمین ‌دولتی واگذاری شده به افراد خلع ید می‌شود

یزد- ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد گفت: پرونده ۶۰۰ قطعه زمین دولتی واگذار شده به متقاضیان برای فعالیت اقتصادی و سرمایه گذاری در استان به علت نداشتن پیشرفت مناسب شناسایی و به کمیته ماده ۳۳ برای خلع ید و تعیین تکلیف ارسال شده است.

به گزارش روز یکشنبه اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، محسن صادقیان افزود: از دستاوردهای مهم دولت در سال جهش تولید در استان تهیه بانک اطلاعاتی از ‌زمین‌های دولتی واگذار شده برای اجرای طرح‌های غیرکشاورزی است.

‌وی اظهار کرد: سال گذشته تهیه بانک اطلاعاتی و تشکیل سامانه اراضی دولتی در دستور کار قرار گرفت و اوایل سال جاری سامانه و بانک اطلاعاتی یادشده تکمیل شده است.
صادقیان ‌ادامه داد: با استفاده از بانک اطلاعاتی لیست اراضی واگذار شده در هر شهرستان احصا  و با دستور استاندار کمیته‌ای تشکیلو همه اراضی مورد پایش قرار گرفت.
معاون هماهنگی  امور عمرانی استانداری یزد ادامه داد: ‌در سال جهش تولید و در راستای ایجاد اشتغال باید از ظرفیت مناسب این اراضی که در سال‌های گذشته به افراد واگذار و مجوزهای لازم را هم داراست، باید استفاده کنیم.
وی تصریح کرد: در صورتیکه متقاضیان اقدامی انجام نداده  باشند، زمین پس گرفته و همراه با مجوزهای مربوطه به متقاضیان جدید که آماده سرمایه‌گذاری هستند واگذار می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =