مجلس یازدهم برای تشکیل فراکسیون تخصصی جوانان تلاش کند

تهران - ایرنا - مسئول هماهنگی امور مجلس و روابط بین‌الملل مجمع ملی سمن‌های جوانان گفت: اکنون یکی از مهمترین مطالبات از مجلس، تشکیل فراکسیون‌های تخصصی و حضور نمایندگان متخصص در آن حوزه است؛ اقدامی که در راستای منویات مقام معظم رهبری و ارزش‌گذاری به بیانیه گام دوم انقلاب خواهد بود.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، محسن انصاری اظهار داشت: از مجلس جوان و انقلابی انتظار می‌رود با ایجاد ساختار مهمی به نام سازمان ملی جوانان و همچنین احیای حقوق از جوانان، اقدامی ماندگار از خود به ثبت برساند؛ چرا که امروز دغدغه مهم رهبری، هدایت فکری و عملیاتی جوانان در عرصه‌های مدیریتی و تصمیم‌گیری کشور است.

وی افزود: با حذف فراکسیون جوانان و ترکیب این فراکسیون با ورزش، در مجلس شورای اسلامی نیز امور تخصصی جوانان همچون ادغام سازمان ملی جوانان زیر سایه ورزش می‌رود.
انصاری خاطرنشان کرد: جریان حضور جوانان در عرصه‌های اجتماعی و مدیریتی باید هدایت شود و نقش مجلس شورای اسلامی به عنوان نهاد قانون‌گذار، حمایت همه‌جانبه از جوانان است.
وی همچنین با اشاره به مشکلات اساسی جوانان در تهیه مسکن، اشتغال پایدار، هزینه‌های ازدواج، آموزش صحیح در فضای مجازی و توجه به حوزه پرورشی و استعدادیابی تاکید کرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این رابطه باید اقدام عملی داشته باشند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =