۱۲ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۰:۴۷
کد خبرنگار: 1452
کد خبر: 83893303
۰ نفر

برچسب‌ها

محوطه گنجنامه همدان بهسازی شد

همدان- ایرنا- مدیر منطقه یک شهرداری همدان گفت: عملیات مرمت و بهسازی منطقه گردشگری گنجنامه با یک میلیارد تومان اعتبار اجرایی شد.

مسعود دهبانی صابر روز یکشنبه در گفت وگو باخبرنگار ایرنا اظهار داشت: با توجه به شیوع کرونا و کاهش تردد گردشگران به این منطقه، از این فرصت برای ترمیم و بازسازی محوطه گنجنامه استفاده کردیم.

وی بیان کرد: افزایش کیفیت در خدمات سرلوحه مدیریت شهری است و براین اساس احیای فضای سبز، لوله کشی برای آبیاری، بازسازی کامل سرویس های بهداشتی و ترمیم زیرساخت های محوطه منطقه گردشگری گنج نامه اجرایی شد.

دهبانی صابر خاطرنشان کرد: همچنین عملیات پیاده رو سازی و جدول گذاری مسیر دسترسی محوطه گنجنامه نیز انجام شد و از هفته آینده در دسترس شهروندان خواهد بود.

مدیر منطقه یک شهرداری همدان افزود: شیوع کرونا اگرچه تردد گردشگران و شهروندان را کاهش داده است اما این فرصت را ایجاد کرد تا نسبت به اقدام های عمرانی در سطح شهر به ویژه مناطق گردشگری در سطح گسترده از سوی مدیریت شهری انجام شود.

وی یادآور شد: تمامی مناطق گردشگری که نیاز به بهسازی داشته باشند را مورد بررسی قرار می دهیم و هدف ما میزبانی مطلوب و شایسته از گردشگران پس از عبور از ویروس کرونا است.

منطقه گنجنامه در ۱۰ کیلومتر جنوب غرب مرکز شهر همدان واقع شده است که بیشترین شمار گردشگران به همدان را در طول سال در اختیار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =