کرونا بار دیگر اتوبوسرانی تربت‌حیدریه را زمین‌گیر کرد

تربت‌حیدریه- ایرنا- سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری تربت‌حیدریه گفت: به منظور پیشگیری از ابتلای شهروندان به بیماری کووید ۱۹ و شکستن زنجیره انتقال ویروس کرونا از این پس خدمات اتوبوسرانی این شهر در تمام خطوط روزهای جمعه و تعطیلات رسمی متوقف می‌شود.

محسن قندهاری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: شیوع کرونا و توقف موقت خدمات باعث شده به رانندگان ۳۸ دستگاه اتوبوس که سرپرستی ۹۵ نفر را بر عهده دارند، لطمه شدید اقتصادی وارد ‌شود.

وی شمار ناوگان حمل و نقل عمومی در تربت‌حیدریه را ۳۰ دستگاه اتوبوس ذکر کرد و ادامه داد: ۱۷ دستگاه از این تعداد مربوط به بخش خصوصی هستند.

سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری تربت‌حیدریه گفت: اسفند پارسال نیز ناوگان اتوبوسرانی در این شهر به علت شیوع کرونا، تعطیل شد و از آن زمان اتوبوس‌های این خطه با ۵۰ درصد ظرفیت خود به مردم خدمات ارایه می‌کنند.
وی افزود: در روزهای اخیر نیز به علت موج دوم شیوع کرونا، شاهد کاهش ۶۰ درصدی سفرهای درون شهری هستیم.
قندهاری از شهروندان خواست به منظور پیشگیری از ابتلا به بیماری کووید ۱۹، هنگام استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی از ماسک استفاده کنند.
مرکز شهرستان ۲۲۵ هزار نفری تربت‌حیدریه در ۱۵۰ کیلومتری جنوب غربی مشهد قرار دارد.

براساس آخرین آمار رسمی تاکنون ۳۰۶ هزار و ۷۵۲ نفر در ایران به ‌طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و تعداد جان‌باختگان کرونا در کشور نیز به ۱۶ هزار و ۹۸۲ نفر رسیده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =