ناظران مجلس در هیات نظارت بر مسافرت‌های خارجی کارکنان دولت مشخص شدند

تهران- ایرنا- نمایندگان مجلس شورای اسلامی ناظران در هیات نظارت بر مسافرت‌های خارجی کارکنان دولت، هیات امناء موسسه آموزشی و تحقیقاتی صنایع دفاعی را انتخاب کردند.

نمایندگان در ادامه جلسه علنی روز-یکشنبه-مجلس شورای اسلامی جلال رشیدی کوچی نماینده مرودشت را با ۱۳۰ رای و محمود عباس‌زاده مشکینی نماینده مشکین شهر را با ۷۵ رای از ۲۱۹ رای ماخوذه به عنوان ناظران در هیات نظارت بر مسافرت‌های خارجی کارکنان دولت انتخاب کردند.

همچنین با انتخاب نمایندگان، جلیل رحیمی جهان‌آبادی نماینده مردم تربت جام، تایباد و باخرز و از اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با ۱۳۱ رای از ۲۳۹ رای ماخوذه به عنوان ناظر در هیات امناء موسسه آموزشی و تحقیقاتی صنایع دفاعی انتخاب شد.

امروز همچنین نمایندگان مجلس، فرهاد طهماسبی نماینده نی ریز و استهبان را با ۱۰۵ رأی از مجموع ۱۷۲ رأی اخذ شده به عنوان عضو ناظر مجلس در شورای عالی معادن و  علی اکبر کریمی نماینده مردم اراک  را با ۸۳رای از مجموع ۱۶۹ رای ماخوذه به عنوان ناظر شورای عالی صنایع دریایی انتخاب کردند.

 یوسف داوودی نماینده مردم سراب در مجلس با ۱۰۵ رای و معصومه پاشایی بهرام نماینده مرند و جلفا با ۹۵ رای  از ۱۸۰رای ماخوذه  را به عنوان ناظران در شورای عالی استاندارد انتخاب شدند.  معصومه پاشایی همچنین  با ۱۲۷ رای از  ۱۷۶آرای ماخوذه به عنوان ناظر در شورای عالی فناوری اطلاعات انتخاب شد.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز- یکشنبه-  سید سلمان ذاکر نماینده ارو میه از کمیسیون اجتماعی را با ۱۶۵ و  جبار کوچکی نژاد نماینده رشت از کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات را با ۱۵۸ رای از مجموع ۱۹۶ رای ماخوذه به عنوان ناظران در شورای حقوق و دستمزد انتخاب کردند.

در این جلسه همچنین مجید نصیرایی نماینده طبس هم با ۱۲۸ رای از ۱۶۵ رای ماخوذه به عنوان ناظر مجلس شورای اسلامی در شورای عالی میراث فرهنگی و گردشگری انتخاب شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =