۱۶ واحد صنفی متخلف در تهران ‌پلمب شد

تهران- ایرنا- معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران گفت: ۱۶ واحد صنفی متخلف در اجرای طرح نظارت بر واحدهای صنفی با رویکرد ساماندهی و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در تهران پلمب شد.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از پلیس تهران بزرگ، سرهنگ «نادر مرادی» در این باره افزود: به منظور ساماندهی و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، طرح کنترل و نظارت بر صنوف در دستور کار ماموران نظارت بر اماکن عمومی پایگاه های ۱۰ گانه پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ قرار گرفت.،

این مقام انتظامی افزود: در اجرای این طرح از ۹۰ واحد صنفی بازدید شد که به ۴۵ واحد صنفی تذکر داده، و ۱۶ واحد صنفی نیز به علت تخلف از مقررات ابلاغی پروتکل های بهداشتی پیشگیری از شیوع ویروس کرونا پلمب شدند.

وی اظهار داشت: متصدیان این واحدهای صنفی پس از تشکیل پرونده و تکمیل تحقیقات پلیسی برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران در پایان از استمرار اقدامات کنترلی و طرح های نظارتی پلیس برای حفظ سلامت مردم خبر داد و از شهروندان خواست که در صورت مشاهده هرگونه تخلف در صنوف، موضوع را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =