نماینده تبریز: مجلس ۱۴ طرح اقتصادی ارایه کرد

تبریز- ایرنا- عضو هیات رییسه و نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان خانه ملت در سه ماه فعالیت این نهاد ۱۴ طرح اقتصادی مبتنی بر مطالبات مردم ارایه کرده اند.

روح الله متفکر_آزاد روز شنبه در جمع اعضای شورای مرکزی جمعیت پیشرفت و عدالت آذربایجان شرقی افزود : طرح هایی مانند مدیریت تعارض منافع، شفافیت آرای نمایندگان، سوت زنی مقابله با فساد و اعمال مالیات بر خانه‌های خالی  از جمله طرحهایی هستند که مبتنی بر  نظارت تقنینی انقلابی در  مجلس در حال بررسی هستند .

وی با اشاره به دعوت از وزرای اقتصادی دولت در اولین روزهای آغاز به کار مجلس اظهار کرد : مبنای حرکت مجلس کارایی و کارآمدی است. 

وی گفت: جمعیت پیشرفت و عدالت ایران_پ اسلامی  همچون ایام انتخابات می تواند در تامین محتوی و غنا بخشیدن به طرح های نمایندگان به  مجلس کمک کند . 

وی با اشاره به لزوم ارتباط مستمر با مراکز علمی و فکری جامعه اضافه کرد: در راستای تسریع در حل مشکلات حوزه انتخابیه تبریز آذرشهر و اسکو هفته آینده مجمع نمایندگان تبریز برای اولین بار تشکیل خواهد شد.

عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی گفت: تلاش می کنیم هم در مجمع نمایندگان استان و هم مجمع نمایندگان تبریز بر مبنای اولویت‌ها و نیازهای اساسی مردم منطقه حرکت کنیم.

در این نشست که مسولان کمیته‌های تخصصی جمعیت پیشرفت و عدالت استان آذربایجان شرقی شرقی حضور داشتند، سید سجاد سیفی دبیر این جمعیت گفت : این جمعیت بر مبنای حمایت  و تعامل با نمایندگان مجلس شورای اسلامی تلاش می کند ارتباط مستمری با آنان داشته باشد.

سیفی افزود: از دیدگاه جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی مهمترین موضوع توجه به نیاز های مردم و در اولویت قرار گرفتن آن می باشد.

وی اظهار کرد: کمیته‌های تخصصی جمعیت تلاش می‌کنند با همفکری اقشار مختلف مردم محتوای مناسب در راستای حل مشکلات تولید کنند.

سیفی با اشاره به نگاه راهبردی و جامع جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی به حل مشکلات مردم گفت: تشخیص نیاز و حل آن به بهترین شکل ممکن، فرهنگ کارآمدی را در جامعه حاکم می کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =