توقف قهرمان لیگ در قائمشهر؛ نساجی ۱- پرسپولیس ۱

ساری - ایرنا - دیدار تیم‌های نساجی و پرسپولیس از هفته بیست و هفتم رقابت‌های لیگ برتر با تساوی دو تیم و تقسیم امتیازات به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار ایرنا، جدال سرمربی‌های بدون شکست نیم‌فصل دوم لیگ نوزدهم در قائمشهر برنده‌ای نداشت و دو سرمربی کماکان رکورد خود را حفظ کردند.
استادیوم شهید وطنی قائمشهر از ساعت ۱۹:۳۰ امروز محل برگزاری نخستین دیدار از دومین روز هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر بین شاگردان محمود فکری در نساجی و تیم قهرمان لیگ نوزدهم یعنی پرسپولیس بود که در پایان این بازی با قضاوت حمید حاج‌ملک دو تیم به تساوی یک بر یک و کسب رضایت دادند.
محمود فکری در این دیدار برای مقابله با پرسپولیس علیرضا حقیقی، حامد شیری، مجتبی بیژن، حسین ماهینی، مجتبی ممشلی، محمدعرفان معصومی، علی‌اصغر عاشوری، فرزاد زامهران، سیدمحمد میری، روح‌الله باقری و محمدمهدی نظری را در ترکیب اصلی قرار داد.
یحیی گل‌محمدی نیز بوژیدار رادوشویچ، حسین کنعانی، شجاع خلیل‌زاده، مهدی شیری، وحید امیری، کمال کامیابی‌نیا، احمد نوراللهی، امید عالیشاه، بشار رسن، مهدی عبدی و علی علیپور را به زمین فرستاد.
نساجی مانند بازی‌های گذشته مسابقه را هجومی آغاز کرد و در دقیقه ۲ نیز موقعیتی روی دروازه پرسپولیس ایجاد کرد که با ضربه کم‌دقت زامهران از دست رفت.
حضور روح‌الله باقری مهاجم اهل بابل در ترکیب اصلی نساجی یکی از تغییرات ترکیب اصلی این تیم نسبت به بازی‌های قبلی بود. باقری برای نخستین بار در ترکیب ثابت نساجی قرار گرفت و نتیجه اعتماد فکری به او هم گل زودهنگام تیمش به پرسپولیس بود.
دقیقه پنج مسابقه باقری پس از ارسال توپ توسط نساجی‌چی‌ها به پشت محوطه پرسپولیس، با شوتی سرضرب و دیدنی دروازه بوژیدار رادوشوویچ را باز کرد و نساجی را در ابتدای بازی پیش انداخت.
پس از گل زودهنگام نساجی، پرسپولیس به مرور نبض بازی را در اختیار گرفت و فشار روی دروازه نساجی را بیشتر کرد. ۱۳ دقیقه بعد از گل نساجی ، علی علیپور با پاس بشار رسن صاحب توپ شد و در محوطه جریمه پس از دریبل علیرضا حقیقی توانست یک پنالتی برای پرسپولیس به دست بیاورد که با ضربه خودش وارد دروازه نساجی شد.
تلاش‌های دو تیم در ادامه بازی به گل منجر نشد و هر دو دو حریف با همین نتیجه به رختکن رفتند.
نیمه دوم بازی نیز نساجی و پرسپولیس  شرایط تقریبا برابری داشتند و چند موقعیت خلق شده روی دروازه نساجی هم با عملکرد خوب خط دفاعی و واکنش‌های حقیقی خنثی شد.
فکری در نیمه دوم رحمان جعفری را به جای سیدمحمد میری، حسین کیانی را به جای روح‌الله باقری و حسین باباگلی را به جای محمدمهدی نظری به میدان فرستاد.
در پرسپولیس هم سیامک نعمتی از دقیقه ۸۷ به جای امید عالیشاه و امیر روستایی در دقیقه ۶۰ به جای مهدی عبدی وارد زمین شدند.
با این تساوی نوار بردهای پیاپی پرسپولیس در لیگ نوزدهم شکسته شد و این تیم پس از ۱۰ پیروزی پیاپی متوقف شد.
نساجی نیز با این نتیجه به روند شکست‌ناپذیری خود با محمود فکری ادامه داد. این دیدار هفتمین بازی رسمی نساجی با فکری بود که بدون شکست پشت سرگذاشته شد.
همچنین تساوی امشب نساجی و پرسپولیس هفتمین تساوی دو تیم در دیدارهای رسمی بود.
نساجی با کسب این تساوی ۳۳ امتیازی شد و در رتبه نهم جدول باقی ماند.
پرسپولیس نیز با کسب امتیاز ۶۳ یک گام دیگر به شکستن رکورد ۶۷ امتیازی استقلال و سپاهان نزدیک‌تر شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =