علوی: آمریکا از امثال شارمهد تا زمانی حمایت می‌کند که نفعی ببرد

تهران- ایرنا- وزیر اطلاعات در توضیح موضوع دستگیری سرکرده گروه تروریستی تندر به دست سربازان گمنام امام زمان (عج) گفت: افرادی همچون شارمهد با تکیه به آمریکا و رژیم صهیونیستی اشتباه کردند و این دو، تا زمانی از این افراد حمایت می کنند که نفعی برایشان داشته باشند.

حجت الاسلام و المسلمین سید محمود علوی شنبه شب در یک گفت وگوی تلویزیونی درباره دستگیری "جمشید شارمهد" سرکرده گروه تروریستی تندر به دست سربازان گمنام امام زمان (عج) یادآور شد: این نخستین عملیات پیچیده وزارت اطلاعات در ضربه به معاندین نیست؛ قبلاً از این اقدامات زیاد داشته‌ایم که قابل ذکر نیست.

وزیر اطلاعات توضیح داد: آمریکا و رژیم صهیونیستی اشتباه کردند که فکر می کردند سرکرده گروه تندر، منشاء اقدام علیه ایران است و اشراف سربازان گمنام موجب شد بموقع به این گروه ضربه نهایی وارد شود. حدود ۲۷ اقدام تروریستی توسط جمشید شارمهد و مجموعه اش انجام شده که با همت و هوشیاری و اشراف سربازان گمنام امام زمان همه آن‌ها خنثی شدند. در واقع تروریست‌ترین جریان سلطنت طلبی جریان انجمن پادشاهی ایران شارمهد مربوط به تندر بود.

وی تصریح کرد: پیش‌تر با توجه به جنایات این فرد در شیراز به اینترپل اعلام کردیم اما اتفاقی برای دستگیری وی نیفتاد.

«اینترپل می دانست این فرد، تروریست است اما متعرض او نمی شدند. همانند محمدرضا کلاهی صمدی که ۳۰ سال با عنوان جعلی در هلند زندگی کرد؛ او عامل اتفاق تروریستی ۷ تیر بود که با هویت جعلی در این کشور زندگی کرد و در نهایت به طور مرموزی کشته شد.»

علوی عنوان کرد: به رغم آنکه پلیس بین الملل مأمور دستگیری او بود، کاری با وی نداشتند که این نشان از پوچی شعار غربی ها در مبارزه با تروریسم است.
وی ادامه داد: برخی از این‌ها باورشان این نیست که سرکرده گروه تندر در ایران دستگیر شده و در ایران در اختیار سرویس اطلاعاتی قرار گرفته است بلکه خیال می‌کنند که وی در خارج از کشور است و عکس‌ها هم مربوط به خارج است که در آینده‌ای نزدیک به همه چیز واقف خواهند شد.
وزیر اطلاعات با اشاره به هویت جمشید شارمهد سرکرده گروه تروریستی تندر تاکید کرد: در بین جریان‌های سلطنت طلب که اغلب آن‌ها با یکسری بیانیه و شعارها خود را اثبات می‌کنند، جریان سلطنت طلبی جمشید شارمهد تقریباً از معدود جریان‌ها یا تنها جریانی بود که بسیار خشن بود و به دنبال این بود که با عملیات تروریستی خود را اثبات کند؛ کما اینکه در حسینیه سیدالشهدای شیراز و در برنامه رهپویان وصال آن جنایت ددمنشانه را مرتکب شد که به شهادت و زخمی شدن جمعی از هموطنان مان منجر شد.
علوی ادامه داد: سرکرده گروه تندر در جواب تهدیدهای تلفنی که تو را روزی می گیریم گفته بود جای من در طبقه ششم اف‌بی‌آی (سرویس اطلاعات داخلی آمریکا) است؛ به این معنا که هرگز نمی‌توانید من را دستگیر کنید. فردی که جای خود را در طبقه ششم اف‌بی‌آی آمریکا می‌دانست امروز در چنگ سربازان گمنام امام زمان در جمهوری اسلامی ایران است.

سربازان گمنام امام زمان(عج) روز شنبه به یک گروه تروریستی مستقر در آمریکا ضربه اساسی وارد کرده اند.

سردسته گروه تروریستی «تندر» (انجمن پادشاهی) در دستان وزارت اطلاعات قرار گرفت.

جمشید شارمهد سرکرده گروه تروریستی تندر که از آمریکا عملیات مسلحانه و خرابکارانه در ایران را هدایت می‌کرد، در پی عملیاتی پیچیده، اکنون در دستان قدرتمند سربازان گمنام امام زمان (عج) قرار دارد.

شارمهد در سال ۱۳۸۷ عملیات انفجار در حسینیه سیدالشهدای شیراز را طراحی و هدایت کرد.

در آن اقدام تروریستی، ۱۴ نفر شهید و ۲۱۵ نفر از عزاداران حسینی زخمی شدند.

گروه تروریستی تندر در سال‌های اخیر نیز قصد اجرای چند عملیات بزرگ را داشت.
منفجر کردن سد سیوند شیراز، انفجار بمب‌های سیانوری در نمایشگاه کتاب تهران و منفجر کردن حرم حضرت امام خمینی(ره) هنگام برگزاری مراسم عمومی از جمله این عملیات بود.
این عملیات تروریستی با تسلط اطلاعاتی مأموران وزارت اطلاعات ناکام ماند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =