۳.۵ میلیارد ریال برای ساماندهی یادمان شهدای گمنام یاسوج اختصاص یافت

یاسوج - ایرنا - استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: سه میلیاردو ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار برای تکمیل و ساماندهی المان شهدای گمنام شهر یاسوج مرکز این استان اختصاص داده شد.

حسین کلانتری روز شنبه در حاشیه بازدید از یادمان شهدای گمنام مرکز استان در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به روند اجرایی مناسب تکمیل و ساماندهی المان شهدای گمنام یاسوج  اظهار داشت:  ۱۰ میلیارد ریال دیگر نیز برای تسریع در روند اجرایی بخش های دیگر این طرح از دیگر منابع تخصیص خواهد یافت.

وی با اشاره به تلاش جهادی مدیران در این راستا، بیان کرد: فاز نخست این طرح تا هفته دفاع مقدس به بهره برداری می رسد.

کلانتری افزود: فاز دوم نیز مربوط به  احداث حسینه،  سالن های جانبی و سایر  امکانات است که در مراحل بعد اجرایی خواهد شد.

وی گفت: پیشرفت ساماندهی یادمان قابل توجه بوده و میزان حضور و فعالیت دستگاه ها نیز قابل تقدیر است.

کلانتری اظهار داشت: از مشارکت بخش خصوصی و خیرین برای تسریع در ساماندهی طرح استقبالمی شود.

وی با تاکید بر اینکه همه دستگاه های ذی ربط درگیر کار هستند، گفت: احداث راه از سمت امامزاده عبدالله به شهرداری در دستور کار بوده و زیرسازی آن انجام شده است.

کلانتری افزود: با توجه به اینکه آبفا در راستای تامین آب پایدار پنج کیلومتر عملیات لوله کشی را اجرایی کرده نیاز اسن  در راستای ایجاد برق پایدار و استفاده از برج های نوری شرکت برق اقدامات لازم را انجام دهد. 

وی اضافه کرد: راهداری و تیپ ۴۸ فتح استان نیز از ظرفیت ماشین آلات خود برای ساماندهی یادمان استفاده خواهد کرد.

کلانتری با بیان اینکه مسئولیت اصلی کار با شهرداری یاسوج و فرمانداری بویراحمد است، گفت: نظارت عالیه بر عهده معاون عمرانی است.

وی از حضور و تلاش فرماندهی سپاه بویراحمد و سایر دستگاه های خدمات رسان تقدیر کرد و گفت:  هر قدمی که در راه شهدا برداشته می شود قابل تقدیر است و انتظار می رود این کار از لحاظ معماری و فنی جز برجسته ترین بناهای یادمان های شهدا در کشور باشد.

کلانتری با بیان اینکه کار کردن برای شهدا معامله با خداوند است، گفت: به طور قطع با روحیه جهادی که در مدیران استان وجود دارد به زودی شاهد یکی از بهترین المان های شهدا در  سطح کشور خواهیم بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =