شورای اطلاع رسانی کهگیلویه و بویراحمد چابک تر می شود 

یاسوج- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: شورای اطلاع رسانی این استان چابک تر می شود و بر همین اساس نیز اقدام ها و فعالیت هایی انجام شده است.   

به گزارش ایرنا، احد جمالی روز شنبه در نشست شورای اطلاع رسانی کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج اظهار داشت: یکی از این اقدام ها و فعالیت ها کاهش تعداد دستگاه های اجرایی عضو شورای اطلاع رسانی استان از ۳۰ مورد به هشت مورد است. 

وی افزود: هشت دستگاه اجرایی عضو شورای اطلاع رسانی کهگیلویه و بویراحمد تخصصی هستند و همین امر نیز نفش بسزایی در بهبود  کمیت و کیفیت فرایند مهم آگاهی بخشی در استان خواهد داشت.  

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: اعضای جدید شورای اطلاع رسانی این استان شامل استانداری، اداره  کل اطلاعات، صداوسیما، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان تبلیعات اسلامی، سازمان مدیریت و برنامه ریزی، خبرگزاری جمهوری  اسلامی (ایرنا) و شورای سیاستگذاری ائمه جمعه است. 

جمالی عنوان کرد: این هشت عضو جدید رسالت ها و وظایفی از جمله سیاستگذاری و تبیین خط مشی اطلاع رسانی از عملکرد و  دستاوردهای حوزه های مختلف را در آینده به طور تخصصی تر انجام می دهند. 

وی با اشاره به اهمیت ساماندهی گردش اطلاعات در دستگاه های اجرایی کشور و کهگیلویه و بویراحمد، ابراز داشت: نظرسنجی، نظارت بر  جریان اطلاع  رسانی و انجام بهینه تر امور در حیطه آگاهی بخشی همواره مدنظر اعضای جدید شورای اطلاع رسانی این استان باشد. 

جمالی گفت: حجم اطلاعات مغرضانه، سیاه نمایانه، منفی و کذب دشمنان علیه ایران اسلامی برای ناامید کردن مردم در حال گسترش روزافزون است.  

وی اظهار داشت: لازم است که در چنین شرایطی با رویکرد نو، شفاف سازی بهتر و انسجام و وحدت خبری هر چه بیشتر به جریان گردش  اطلاعات و آگاهی بخشی در کشور و کهگیلویه و بویراحمد پرداخته شود. 

جمالی افزود: آن دسته از خبرگزاری ها و سایت های خبری کهگیلویه و بویراحمد که برای خواسته مردم و مصالح، دستاوردها و عملکرد نظام  اطلاع رسانی کنند تجلیل می شوند و آنهایی که با دروغ به بیان مسائل می پردازند نیز مورد پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =