۱۰ هزار بسته کمک معیشتی بنیاد مستضعفان در البرز توزیع شد

کرج - ایرنا - رییس بسیج سازندگی استان البرز اعلام کرد: با آغاز دومین مرحله از رزمایش کمک های مومنانه ، ۱۰هزار بسته کمک معیشتی اهدایی بنیاد مستضعفان در مناطق کم برخوردار این استان توزیع شد.

سرهنگ پاسدار مهران  طیران روز شنبه با اشاره به منویات رهبری مبنی بر اجرای مرحله ی دوم رزمایش کمک مومنانه، اظهار داشت: این بسته های معیشتی با همکاری بسیج سازندگی استان تهیه و توزیع شده است.

وی با اشاره به تامین ۳۰ تن برنج ایرانی برای بسته های کمک های مومنانه توسط بنیاد مستضعفان، افزود: در این بسته ها اقلام دیگری همچون اقلام بهداشتی، لوازم التحریر و مواد غذایی نیز تامین شده است.

وی اظهار داشت:‌ فاز اول دومین مرحله از رزمایش کمک های مومنانه که از عید سعید قربان تا عید سعید غدیر برگزار می شود، استان البرز در دو بخش مرکز استان و شهرستان های تابعه کار را انجام می دهد.

طیران گفت: در بخش اول که اختصاص به مرکز استان دارد، برنامه رسمی و توزیع کمک های مومنانه در روز عید سعید غدیر با اجرای یک مراسم در باشگاه انقلاب این شهرستان برگزار می شود.

وی اضافه کرد: در بخش شهرستانی نیز رزمایش در هر شهرستان با محوریت امام جمعه آن در حال اجرا می باشد

رییس بسیج سازندگی استان البرز افزود: در روز عید سعید غدیر خم کمک های مومنانه تهیه شده ارگان های مختلف همچون کمیته امداد امام خمینی (ره)، ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، آستان قدس رضوی، خیرین و... توزیع خواهد شد.

طیران در پایان با بیان اینکه مردم در امر تهیه کمک های مومنانه پیش قدم و پایکار هستند، خاطر نشان کرد: تمامی نهاد ها، سازمان ها  به صورت سراسری در این رزمایش بزرگ شرکت خواهند کرد و ما از همین طریق از مردم و همه می خواهیم و دعوت می کنیم ما را در این پویش با هدف تامین نیاز معیشتی خانوارهای آسیب دیده  همراهی کنند.

بنیاد مستضعفان برای سراسر کشور ۱.۵ میلیون بسته کمک معیشتی تدارک دیده تا در سه فاز در اختیار محرومان سراسر کشور قرار گیرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =