لحظه شناسی از خصوصیات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است

کرمان - ایرنا - رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان گفت: لحظه شناسی شورا یکی از مسائل مهمی است که رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز به این مسئله اشاره کرده‌اند.

حسین انجم شعاع روز شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به ۱۲ مرداد سالروز تاسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی افزود: حرکت در مسیر ولایت یکی از اصول این شوراست.

وی اظهار داشت: دست اندرکاران شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خود را گوش به فرمان ولایت می دانند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان ادامه داد: امام خمینی در ۱۲ مرداد سال ۵۹ به دلیل پیشگیری از بروز اختلافات در برگزاری برنامه، راهپیمایی ها و مراسم بین دستگاه های اجرایی پیشنهاد تاسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی را عنوان کرد تا برگزاری مراسم، ملی و مذهبی جنبه محوری داشته باشد.

وی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی را نهادی فراجناحی و فراسازمانی دانست و گفت: تلاش می شود از توان و پتانسیل دستگاه های اجرایی در این شورا بهره بگیریم و با همه تعامل کنیم.

انجم شعاع ادامه داد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به افکار و نظرات افراد مختلف در چارچوب نظام احترام می گذارد و سعی دارد برنامه های ملی و مذهبی  را با شکوه و عظمت برگزار کند.

وی اظهار داشت: حرکت در مسیر ولایت یکی از اصول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است و همه دست اندکاران شورا خود را گوش به فرمان ولایت می دانند.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرمان افزود: یکی از آثار فعالیت های شورا، از بین بردن فتنه هایی است که علیه نظام صورت می گیرد و استفاده از حضور مردم به عنوان پشتیبان اصلی نظام مسئله مهمی است که شورا تا امروز در این زمینه موفق عمل کرده است.

وی افزود: فراجناحی بودن از سیاست های شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است تمام افرادی که نظام، انقلاب و ولایت فقیه را قبول دارند در برگزاری برنامه مشارکت می کنند.

وی گفت: یکی از آثار عملکرد شورا، وحدت و انسجام داخلی است لذا در مراسمی که شورا برگزار کننده است اقشار مخالف مردم از همه جناح ها حضور پیدا می کنند.

انجم شعاع از خنثی کردن توطئه های دشمن به عنوان یکی از کارکردهای شورا نام برد و افزود: حضور مردم در مراسم ها بسیار مهم است و باید تلاش کنیم پشتیبانی مردم را از نظام حفظ کنیم و لازمه این مهم راضی نگه داشتن مردم است لذا اگر پشیتبانی مردمی از نظام آسیب ببیند، نظام و انقلاب آسیب می بینند.

وی تاکید کرد: تقویت جایگاه ولایت فقیه در جامعه یکی دیگر از آثار عملکرد شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است و شورا در راستای تقویت بُعد مردمی نظام و حضور مردم در صحنه ها موثر بوده است.

وی گفت: شورا به عنوان کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد غدیر نیز فعالیت می کند و برنامه های ویژه ای در این زمینه طراحی شده که تبلیغات و فضاسازی سطح شهر و چراغانی کردن میادین و سردرب مغازه ها، نورافشانی در ۳۰ نقطه از شهر کرمان در شب عید غدیر ساعت ۲۱ به صورت همزمان، تولید محتوا در رابطه با غدیر و ... از جمله این برنامه ها است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =