مدیرکل تبلیغات اسلامی البرز: تبعیت از ستاد ملی مبارزه با کرونا الزامی است

کرج - ایرنا - مدیرکل تبلیغات اسلامی استان البرز گفت که ما تبعیت از ستاد ملی مبارزه با کرونا بنا به فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی را الزامی و واجب می دانیم.

حجت الاسلام والمسلمین مهدی ولائی برحق روز شنبه با اشاره به سخنرانی مقام معظم رهبری در روز عید سعید قربان با تأکید بر اطاعت از ولایت، افزود: توصیه مقام معظم رهبری محک و آزمایش ولایت مداری خادمان  دستگاه حضرت سیدالشهدا (ع) است.

وی ضمن اشاره به اعلام دیرهنگام اطلاعیه لغو دعای پرفیض عرفه و ناهماهنگی بین ستاد ملی و استانی آن، افزود: مردم نسبت به این ناهماهنگی ها واکنش نشان داده و سردرگمی در مراسم ها یکی از اثرات ضعف مدیریت در اطلاع رسانی ستاد ملی کرونا بود .

تأکید ما بر این است که ستاد ملی مبارزه با کرونا هر چه سریعتر پروتکل های لازم و قوانین مربوط به این امر را تهیه و اعلام کند تا مجموعه ها بتوانند خودشان را سازگار با این پروتکل‌ها نموده و برنامه ریزی های لازم را انجام دهند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان البرز با تأکید بر تسریع در اعلام دستورالعمل های بهداشتی ایام محرم گفت: به طور مطمئن در صورت اعلام دیرهنگام این دستورالعمل ها و یا تغییرات دائم آن شاهد اتفاقات ناخوشایندی خواهیم بود که در اینصورت خود مسوولان ستاد مربوطه باید پاسخگو باشند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =