نخستین کتاب یک مولف سیریکی امسال به چاپ رسید

بندرعباس- ایرنا- نخستین کتاب خالد کمالی مولف بومی شهرستان سیریک با عنوان «مهر مادر، عشق پدر نگاهی به پیوند عاطفی بین والدین و فرزندان» درسال ۹۹به چاپ رسید.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سیریک روز شنبه به رسانه‌ها گفت: نوبت نخست این کتاب در ۱۰۸ صفحه و در یک‌هزار نسخه توسط موسسه انتشارات گیاوان به صاحب امتیازی محمد پیشان به چاپ رسید.

به گفته مصطفی کریمی، موسسه انتشارات گیاوان در سال۹۷ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز دریافت کرده است.

وی ادامه داد: مجوز این موسسه انتشاراتی به منظور سرعت‌بخشی در حوزه نشر تولیدات فرهنگی و آثار علمی نویسندگان و پژوهشگران به ویژه حمایت از مولفان بومی صادر شده است.

رییس فرهنگ و ارشاد سیریک این اتفاق فرهنگی در شهرستان سیریک را برای توسعه فعالیت‌های فرهنگی در حوزه چاپ و نشر امیدوار کننده دانست و افزود: این موفقیت گام مؤثری برای توسعه فعالیت‌های فرهنگی و پژوهشی، چاپ و نشر کتاب خواهد بود.

کریمی‌زاده بیان داشت: شهرستان سیریک با توجه به دارا بودن اصحاب فرهنگ و هنرمستعد که از جمله درحوزه نویسندگی و پژوهش فعالیت دارند نیاز مبرم به وجود یک واحد نشر احساس می‌شد که بتواند به شیوه‌ای منظم وهدفمند در حوزه نشر کتاب اقدام کند و این از ضرورت‌های دریافت این مجوز بوده است.

وی یادآور شد: با دریافت این مجوز می‌توان گام‌های اساسی و مهمی برای حمایت از نویسندگان در حوزه چاپ و نشر کتاب شهرستان سیریک برداشت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =