مدیر تیم فوتبال پیکان: برای ماندن در لیگ به خودمان متکی هستیم

تهران- ایرنا- مدیر تیم فوتبال پیکان گفت: این تیم برای ماندن در لیگ برتر روی نتایج خودش متکی است و امید زیادی به حفظ این تیم در لیگ برتر دارد.

محمدرضا طهماسبی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا، درخصوص تساوی شب گذشته تیمش مقابل تراکتور در چارچوب هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال کشورمان اظهار داشت: یک امتیاز با ارزش از تراکتور گرفتیم اما واقعا می توانستیم برنده بازی باشیم. موقعیت های ما خیلی بیشتر از تراکتور بود اما گل نشد. ما حتی یک موقعیت عالی دو به یک را هم از دست دادیم اما هر چه بود یک امتیاز از این بازی سخت گرفتیم.

وی در خصوص شرایط پیکان در جدول رده بندی و احتمال سقوط این تیم به لیگ دسته یک، گفت: شرایط مان در جدول خوب نیست اما امید زیادی داریم تا بتوانیم در بازی‌های بعدی پیروز شویم. مطمئن باشید تا پایان لیگ تعییرات زیادی در جدول خواهیم دید. 

مدیر تیم فوتبال پیکان تاکید کرد: ‌بچه های ما تلاش می‌کنند و مطمئن هستم مزد تلاش و همدلی شان را می گیرند. درست است که کار دشوار است اما همه هدف و تلاش ما این است که در لیگ بمانیم. هم کادر فنی و هم باشگاه تمام وقت خود را می کنند تا تیم در لیگ برتر بماند.

طهماسبی درباره بازی هفته آینده پیکان مقابل صنعت نفت گفت: با توجه به اینکه بازی در تهران و در زمین خودمان برگزار می‌شود محکوم هستیم صنعت نفت را شکست بدهیم. البته می دانیم که صنعت نفت تیمی قدرتمند است که سخت شکست می‌خورد اما ما برای ماندن در لیگ باید این بازی را ببریم.

وی در خصوص بازی های تیم های انتهای جدولی در هفته های پایانی خاطرنشان کرد: خوشبختانه در هفته های پایانی لیگ تیم های انتهای جدولی با یکدیگر بازی دارند. ما به نتایج سایر تیم ها توجه نمی کنیم و فقط به دنبال پیروزی در بازی های خودمان هستیم.

مدیر تیم فوتبال پیکان در پایان درباره اینکه آیا مورد جدیدی از کرونا در این تیم مشاهده شده یا خیر گفت: خوشبختانه در این خصوص مشکلی نداریم و تست آخر بچه ها هم منفی بود. همچنین بین بازیکنان و کادرفنی هیچ علائمی از کرونا وجود ندارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =