مسابقات زورخانه‌ای کارگران کرمان مجازی شد

کرمان - ایرنا - رییس انجمن پهلوانی و زورخانه‌ای کارگران استان کرمان گفت: مسابقات پهلوانی و زورخانه‌ای کارگران این استانکرمان به علت ویروس کرونا برای نخستین دوره در سطح کارگران کشور باروش مجازی به مرحله برگزاری رسیده است.

هادی طالبی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در صورتی‌که این دوره از رقابت‌ها در استان کرمان با موفقیت به‌پایان برسد در رایزنی انجام شده با فدراسیون، این مسابقات کشوری می‌شود.

وی اظهار داشت: نخستین دوره مسابقات پهلوانی و زورخانه‌ای کارگران استان کرمان به مناسبت عید قربان تا عید غدیر، یادبود مرحوم مرشد رضا آستانی اولین مرشد کارگران استان کرمان در رده سنی آزاد در حال برگزاری است.

رییس انجمن پهلوانی و زورخانه‌ای کارگران استان کرمان گفت: این مسابقات به‌صورت مجازی و انفرادی برگزار می‌شود در رشته پا زدن کرمانشاهی ویژه جامعه کار و تولید و خانواده‌ها است.

وی ادامه داد: این مسابقات به‌همت هیات ورزش کارگری، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان برگزار می‌شود. 

طالبی افزود: ورزشکاران در این مسابقات کلیپ‌هایی به مدت یک دقیقه برای هیات داوران ارسال می‌کنند و ورزشکاران باید در صحت کامل و طبق آیین نامه حرکات خود را انجام دهند و با نظر کمیته داوران امتیاز دریافت می‌کنند.

وی تصریح کرد: ورزشکاران برای حضور در این رقابت‌ها باید حداقل سه‌ماه سابقه بیمه داشتنه باشند و فیلم‌ها را از روز ۱۰ تا ۱۵ مردادماه به شماره واتس‌آپ ۰۹۳۹۴۶۷۱۸۳۳ ارسال کنند که پس از کسب امتیازات، برترین‌های این حوزه اعلام و به نفرات برتر حکم و مدال اهدا می‌شود.

طالبی افزود: نخستین دوره مسابقات پهلوانی و زورخانه‌ای کارگران استان کرمان طبق آیین‌نامه فدراسیون ورزشی زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی برگزار می‌شود و روند اجرای کار نیز به‌ فدراسیون اعلام شده است.
وی عنوان کرد: این مسابقات با هدف ایجاد همدلی بین جامعه کارگری و جامعه پهلوانی و زورخانه‌ای استان کرمان برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =