ترامپ: نتیجه حمایت اوباما از بایدن، جز شکست نیست

تهران – ایرنا – دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری آمریکا روز شنبه در توییت‌هایی پیایی به باراک اوباما سلف خود تاخت و حمایت وی از جو بایدن رقیب دموکراتش در انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۰ این کشور را محکوم به شکست دانست.

به گزارش ایرنا، ترامپ در صفحه توئیتر خود نوشت: ما چهار سال پیش اوباما را شکست دادیم، او بیش از هیلاری حقه‌باز تلاش کرده بود و ما باردیگر این کار را انجام خواهیم داد.

ترامپ در توئیت دیگری اینگونه نوشت: اوباما سخت تر از خود هیلاری کلینتون و کارزار انتخاباتی شکست خورده اش برای وی (کلینتون) تلاش کرد، حال با جو (بایدن) خواب‌آلوده کار می کند و همان نتیجه به دست خواهد آمد. (جنبش) آمریکا را دوباره با عظمت کنید، هرگز تا این حد پرانرژی نبوده است.

این روزها بحث هایی در مورد برگزاری پستی انتخابات آبان ماه آمریکا سرزبان هاست و جمهوریخواهان تلاش می کنند به هر نحو ممکن حتی با تهدید به تعویق انتخابات از این کار جلوگیری کنند.

جمهوریخواهان مدعی اند که با برگزاری انتخابات به شیوه پستی، زمینه برای تقلب فراهم می شود و به قول ترامپ «فریب آمیزترین انتخابات تاریخ» رقم می خورد.

رئیس جمهوری آمریکا روز پنج‌شنبه اعلام کرد که انتخابات پستی را قبول ندارد اما موافق انتخابات غیابی است. او مدعی شد که در انتخابات پستی مشخص نیست برگه‌های رای برای چه کسانی ارسال می‌شود، چه کسانی آن را دریافت می‌کنند و باز می‌گردانند. وی تاکید کرد در این روش، بسیاری از برگه‌های رای ممکن است مفقود شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =