خداحافظی احمد توکلی از «الف»

تهران-ایرنا-«احمد توکلی» با انتشار نامه‌ای از صاحب امتیازی «سایت خبری - تحلیلی الف» خداحافظی کرد.

احمد توکلی سیاست‌مدار ایرانی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، رئیس پیشینِ مرکز پژوهش‌های مجلس و نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای رسما از پایان صاحب امتیازی خود در سایت «الف» خبر داد و نوشت: از سال ۱۳۶۴ که در تأسیس روزنامه رسالت نقش‌بازی کردم تا بعد که روزنامه فردا را در سال ۱۳۷۶ پایه‌گذاری نمودم و سال‌های طولانی اخیر که به خدمت مردم در الف فعال بوده‌ام همواره به روزنامه‌نگاری به عنوان یک وظیفه شرعی که انجام آن شیرین و تلخی‌های آن خوشگوار است، نگاه کرده‌ام.

حالا سن به هفتاد نزدیک شده و قدرت جمع همه کارها آهسته آهسته کم می‌شود، حق شماست که مردان سرزنده‌تری در الف به افزایش دانش و بینش خدمت نمایند. بدین ‌جهت صاحب‌امتیازی الف را به دوست دیرینه‌ خود، جناب آقای سجاد محمدی واگذار کردم.

وی در این پیام نوشت: بنده از روزنامه رسالت تا امروز از همکاری ایشان بهره‌مند بوده‌ام و از این پس نیز به عنوان یک روزنامه‌نگار و در همین حد از همکاری انشاءالله دست نخواهم کشید. خواهید دید که این تصمیم، خدمات الف به کاربران گرامی را بهبود می‌دهد.

الف، وبگاه خبری تحلیلی است که از شهریور ۸۵ آغاز به فعالیت کرده‌است. در این سال‌ها احمد توکلی صاحب امتیاز این وبگاه و بیژن مقدم مدیرمسئول و سردبیر آن بوده است.

الف دارای اخبار برگزیده سایر رسانه‌ها و اخبار، گزارش‌ها و تحلیل‌های تولیدی است. در منشور الف، این وبگاه محیطی برای اظهار نظرات بازدیدکنندگان و نیز مشارکت در تکمیل مطالب، تعمیق یا تأیید و رد مطالب و نظرات دیگران معرفی شده‌است.

این وبگاه دارای هشت نفر شورای سیاست‌گذاری است؛ احمد توکلی و الیاس نادران از اعضای شورای سیاست‌گذاری این وبگاه بوده‌اند و این وبگاه دارای چهار نیروی ثابت است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =