چهارمین برنامه گفتگوی هفته با حضور وزیر راه در شبکه شاد برگزار می‌شود

تهران- ایرنا- چهارمین برنامه گفتگوی هفته در راستای سلسله برنامه‌های گفتگو بر محور تحول، با حضور وزیر راه و شهرسازی به‌عنوان میهمان ویژه، دوازدهم مرداد ماه در بستر شبکه شاد به‌صورت زنده برگزار می‌شود.

به گزارش روز شنبه مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، برنامه «گفتگوی هفته» در راستای برگزاری سلسله برنامه‌های گفتگو بر محور تحول، باهدف ایجاد ارتباط و تعامل دوسویه بین وزارت آموزش‌وپرورش و سایر دستگاه‌ها به‌صورت منظم و هفتگی و از طریق شبکه شاد برگزار می‌شود.

در این برنامه هفتگی، به‌تناسب موضوع‌های جاری آموزش‌وپرورش، مهمان ویژه یکی از شخصیت‌های عالی‌رتبه کشوری است. در همین راستا چهارمین برنامه گفتگوی هفته روز یکشنبه دوازدهم مردادماه با حضور محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی برگزار می‌شود.

این نشست مجازی با مدیریت وزیر آموزش‌وپرورش و با حضور شورای معاونان در سالن جلسات ساختمان شهید رجایی برگزار و علاوه بر ۳۱ مدیرکل آموزش‌وپرورش استان‌ها، روسای ۷۶۰ منطقه آموزش‌وپرورش سراسر کشور به‌طور مستقیم شاهد این برنامه در بستر شبکه شاد خواهند بود.

در اولین برنامه گفتگوی هفته محمدباقر نوبخت معاون رییس‌جمهوری و رییس سازمان برنامه‌وبودجه کشور، در دومین برنامه رضا اردکانیان وزیر نیرو و در سومین برنامه عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور حضور داشتند.

در این برنامه‌ها مهمانان ضمن ایراد سخنرانی، به مسائل و مشکلات مشترک بین دو دستگاه که از سوی اعضای شورای معاونان، نمایندگان مدیران کل و مدیران نواحی و مناطق آموزش‌وپرورش مطرح ‌شد، پاسخ گفتند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =