دی‌استفانو، پله، کرایوف و مارادونا را دیدم اما «مسی» بهترین است

تهران- ایرنا- «هومبرتو ماسکیو» ۸۷ ساله به عنوان یکی از چهره‌های بسیار مشهور در تاریخ فوتبال آرژانتین به شمار می‌آید؛ او در جدیدترین اظهارنظر خود «لیونل مسی» را بهترین بازیکن تاریخ دانست.

به گزارش ایرنا و به نقل از مارکا اسپانیا، «هومبرتو ماسکیو» به عنوان یکی از قدیمی‌ترین بازیکنان تاریخ فوتبال آرژانتین،  همیشه صحبتها و نظراتش مورد توجه اهالی فوتبال این کشور قرار می‌گیرد.

وی در جدیدترین اظهارنظر خود در خصوص کاپیتان تیم فوتبال بارسلونا، بیان داشت: با وجود تماشای فوتبال «آلفردو دی استفانو»، «پله»، «یوهان کرایوف» و «دیگو مارادونا» از نزدیک، معتقد هستم که مسی بهترین فوتبالیست تاریخ است.  

ماسکیو ۸۷ ساله افزود: من بزرگترین بازیکنان تاریخ را دیدم و در مقابل برخی از آن‌ها نیز بازی کردم اما لئو بهتر از همه آن‌ها است. اینکه می‌گویند مسی برای تیم ملی آرژانتین کاری نکرده را قبول ندارم.  

وی ادامه داد: سرعت در فوتبال در آن زمان خیلی آرام بود اما با این حال نبوغ زیادی در میان بازیکنان آن دوره وجود داشت. شما باید اهدافی که در مغز مسی می‌گذرد را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهید. او در کار کردن با توپ خارق‌العاده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =