راه‌اندازی طرح گردشگری منطقه‌ای به همت سازمان تامین اجتماعی

تهران - ایرنا - عضو هیأت مدیره سازمان تأمین اجتماعی گفت: طرح گردشگری منطقه‌ای با همکاری شرکت مسافربری رجاء راه‌اندازی می‌شود.

مرتضی لطفی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی ایرنا افزود: براساس طرح گردشگری منطقه‌ای، اعزام مستمری‌بگیران تامین اجتماعی به برخی استان‌های نزدیک (به تهران) در دستور کار سازمان قرار می‌گیرد.
وی همچنین با اشاره به طرح کرامت رضوی تصریح کرد:‌ براساس طرح کرامت رضوی نیز اعزام بازنشستگان تامین اجتماعی به مشهد مقدس انجام می‌پذیرد؛ مطابق با این طرح‌ به عنوان مثال در طول یک سال ۵۰۰ هزار نفر از بازنشستگان اعزام می‌شوند؛ سال گذشته هم ۲۷ هزار خانوار برای اعزام به مشهد مقدس معرفی شدند.
به گفته لطفی، معرفی این بازنشستگان برای اعزام به سفر از طریق کانون بازنشستگی سراسر کشور انجام می‌شود و هزینه‌های اقتصادی نیز به همت سازمان تامین اجتماعی تامین می‌شود و از ردیف اعتبارات دولتی برخوردار نیست.

به گزارش ایرنا، اولین کاروان بازنشستگان تأمین اجتماعی در سال ۹۶ با بدرقه ریاست جمهوری برای زیارت امام هشتم (ع) رهسپار شدند؛ المپیاد ورزشی، طرح عتبات عالیات و طرح نسیم سلامت بازنشستگان از دیگر طرح‌های اجرا شده در زمینه گردشگری سازمان تأمین اجتماعی به شمار می‌رود که با استقبال بی‌نظیری نیز روبرو شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =