۱۲ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۷:۵۸
کد خبرنگار: 2192
کد خبر: 83891960
۱ نفر

برچسب‌ها

میزان صادرات قم از ۲۹هزار تن فراتر رفت

قم - ایرنا - مدیرکل گمرکات قم گفت: میزان صادرات استان از ابتدای سال‌جاری تا پایان تیرماه ۲۹هزار و ۴۰۱تن بوده‌است.

محمد خلیلی روز یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، بیان کرد: در این مدت انواع کالا از قبیل گرانول، پفک، کفش و صندل، شمش سرب، مفتول مسی، مواد و محصولات پلاستیکی، شیمیایی و هیدروکربن به ارزش۳۷ میلیون ۹۳۷ هزار دلار به کشورهایی نظیر عراق، افغانستان، امارات، هند، پاکستان و ازبکستان صادر شده‌است.

وی افزود: در همین راستا درآمد کل گمرکات قم نیز به ۴۴ میلیارد تومان رسید که از مجموع کل درآمد مبلغ ۳۲۰میلیون تومان درآمد استانی بوده است .

وی ادامه داد: همچنین طی این چهارماه مقدار ۱۳هزار و ۲۱۶تن کالا مانند خودرو سواری، اجزا و قطعات موتورسیکلت، الیاف اکرولیک، اجزا و قطعات ماشین لباسشویی و پکیج و لوازم‌آرایشی و بهداشتی از کشورهایی نظیر کره، چین،هند، ایتالیا، امارات، ترکیه و ژاپن به ارزش ۵۹میلیون ۷۰۲ هزار دلار از طریق گمرکات استان قم به کشور وارد شده‌است.

خلیلی گفت: در همین مدت نیز مقدار۲۶هزار و ۳۵۷ تن کالا از سایر گمرکات به گمرکات استان قم ترانزیت شد که در مقایسه با مدت مشابه از نظر وزن رشد داشته‌است.

وی بیان کرد: همچنین تعداد ۱۳۴فقره پرونده مظنون به قاچاق به ارزش ۲۵۳ هزار و۱۶۱ میلیون ریال در گمرک استان قم تشکیل ‌شده‌است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =