مربی ماشین‌سازی: فوتبال ما را جریمه کرد/ بی‌شک سقوط نمی‌کنیم

تهران- ایرنا- مربی تیم فوتبال ماشین‌سازی گفت: من نمی‌توانم در مورد سقوط تیم‌های دیگر صحبت کنم اما به طور قطع تیم ما سقوط نخواهد کرد.

حمیدرضا عبداللهی، مربی تیم فوتبال ماشین‌سازی در نشست خبری پس از بازی برابر سایپا که منجر به شکست یک بر صفر این تیم شد، اظهار داشت: بازی جان‌دار و خوبی بود و حدس می‌زدیم که سایپا به دنبال چیست و با تفکراتش آشنا بودیم. فوتبال روی بدش را به ما نشان داد و موقعیت‌های گلزنی را از دست دادیم و جریمه شدیم و شکست خوردیم. 

وی درباره بازگشت افاضلی به روی نیمکت در حالی که به تازگی مبتلا به کرونا شده بود، تصریح کرد: افاضلی بعد از بیمارستان تست کرونا داد و امروز خدا را شکر کنارمان بود. البته او در طول هفته در تمرینات ما نبود و من تیم را تمرین دادم. افاضلی دیشب(پنجشنبه) به تیم اضافه شد.

مربی تیم ماشین‌سازی در پایان درباره وضعیت خطرناک این تیم تبریزی در جدول و خطر سقوطی که این تیم را تهدید می‌کند، گفت: من نمی‌توانم در مورد سقوط تیم‌های دیگر صحبت کنم اما قطعا تیم ما سقوط نخواهد کرد. ما سه بازی در داخل خانه داریم. به نظرم نتیجه امشب عادلانه نبود و شاید بازی باید مساوی می‌شد. گل خوردن روی ضربه ایستگاهی یعنی اینکه مسوولیتمان را خوب انجام ندادیم. ما در بازی قبل هم اینگونه گل خورده بودیم.

لازم به ذکر است هومن افاضلی سرمربی تیم ماشین‌سازی در نشست خبری حاضر نشده بود. این تیم تبریزی در حال حاضر و بعد از باخت به سایپا به طور موقت در رده یازدهم جدول ایستاده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =