نماینده مجلس: دستاورد اخیر موشکی سپاه نشانگر بازدارندگی مقتدرانه است

شیراز-ایرنا- رییس کمیته امنیت کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به موفقیت اخیر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در آزمایش دستاورد جدید موشکی در رزمایش پیامبر اعظم ۱۴ این دستاورد را نشانگر بازدارندگی مقتدرانه و فعال جمهوری اسلامی ایران در عرصه دفاعی دانست.

به گزارش دریافتی شامگاه جمعه ایرنا، ابراهیم عزیزی این دستاورد موشکی را برگرفته از دکترین نظام اسلامی خواند.

به گفته وی، این دکترین مبتنی بر بازدارندگی مقتدرانه و فعال در عرصه دفاعی است. 
نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی با تبریک این موفقیت به ملت شریف ایران، پاسداران غیور و رهبر معظم انقلاب اسلامی، افزود: براین مبنا رزمایش اخیر سپاه پاسداران با عنوان پیامبر اعظم ۱۴ که بر گرفته از همین دکترین می باشد، با دستاوردهای جدید همراه بود.
به گفته عزیزی موشک های بالستیک از دل زمین به غرش درآمده و قادر هستند، مناطق وسیعی از کشور را بدون سکوی پرتاب و سایر تجهیزات سطحی، مسلح نمایند.
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی روز چهارشنبه گذشته در رزمایش پیامبر اعظم ۱۴ در منطقه خلیج فارس و تنگه هرمز، دستاوردهای موشکی و نظامی جدید خود را به نمایش گذاشت.

بنا بر اعلام فرمانده نیروی هوافضای سپاه، در رزمایش پیامبر اعظم(ص) ۱۴بدون استفاده از سکوها و تجهیزات مرسوم، موشک‌های مدفون شده زمین را شکافتند و اهداف از پیش تعیین شده را با دقت بالایی مورد اصابت قرار داده و منهدم کردند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =