خیران آذربایجان شرقی یک‌هزار و ۶۵۰ راس گوسفند احسان کردند

تبریز - ایرنا - معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد آذربایجان‌شرقی گفت: همزمان با عید قربان یک‌هزار و ۶۵۰ راس گوسفند به همت خیران استان ذبح و بین نیازمندان توزیع شد.

یونس فاتح، روز جمعه در گفت و گو با خبرنگاران با بیان اینکه در عید قربان، نیازمندان، چشم انتظار مهربانی مردم هستند، افزود: مردم نوع دوست استان امسال با هر مبلغ و هر میزان کمک به میدان آمده و با همت آنان این تعداد گوسفند برای کمک به نیازمندان قربانی شد.

وی اظهار داشت: طرح‌های ذبح نیابتی، پویش هر کارمند یک سهم و ایجاد گروه سیار ذبح در محل برای جمع آوری نذرهای مردمی از برنامه‌های عید قربان امسال بود که با استقبال خوب خیران مواجه شد.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد آذربایجان‌شرقی گفت: عید سعید قربان فرصت مغتنمی برای جمع آوری نذرهای خیران و نیکوکاران است و کمیته امداد با جمع آوری نذرهای مردم تلاش می‌کند تا به معیشت خانواده‌های نیازمند کمک کند.

فاتح، ادامه داد: هموطنان همچنان می‌توانند با استفاده از روش‌های الکترونیکی برای پرداخت نذرهای نقدی، مشارکت کنند و کد دستوری #۰۴۱*۸۸۷۷* و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۱۹۹۵۱۵۱۲۷ برای این منظور اختصاص یافته است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =