توزیع ۱۰۰ هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان شیروان

بجنورد- ایرنا- فرمانده سپاه شیروان گفت: پنج هزار بسته معیشتی و ۱۰۰ هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان این شهرستان خراسان شمالی در مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه توزیع شد.

سرهنگ عباسعلی ریحانی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با شروع دهه امامت و ولایت مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه در سه فاز برگزار می شود.

وی گفت: پس از گستردگی و انتشار ویروس کرونا در کشور به دستور مقام معظم رهبری برای حمایت از خانواده های نیازمند و با توجه به ابلاغیات سازمان بسیج، طرح شناسایی نیازمندان واقعی در شهرستان کلید خورد.

ریحانی افزود: در این رزمایش افراد نیازمند و آسیب دیده اقتصادی را گروه‌های مختلف بسیجی، جهادی و بانیان مساجد شناسایی می‌کنند و بسته‌های معیشتی در اختیار آنان قرار می‌گیرد.

فرمانده سپاه شیروان گفت: کمک های صورت گرفته با حضور خیرین، جمع آوری کمک های مردمی و سپاه در مرحله اول رزمایش کمک مومنانه صورت گرفت.

ریحانی افزود: در کنار تامین امنیت، خدمت به مردم در راستای کمک به دولت و با هدف محرومیت زدایی از رسالت‌های سپاه است که توزیع سبدهای معیشتی میان اقشار آسیب پذیر همچنان در دستور کار سپاه قرار دارد.

وی گفت: وقتی همه نهادها در کنار هم متحد باشند می‌توان بر مشکلات غلبه کرد، سپاه پاسداران در عرصه خدمت رسانی به مردم کوتاهی نخواهد کرد و این کمک‌های مومنانه ادامه خواهد داشت.

شیروان به عنوان دومین شهر پرجمعیت خراسان شمالی در ۶۰ کیلومتری شرق بجنورد قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =