رزمایش همدلی و کمک های مومنانه در پایگاه شکاری شهید یاسینی

تهران-ایرنا- رزمایش همدلی، مواسات و کمک‌های مومنانه به‌مناسبت عید سعید قربان در پایگاه شکاری شهید یاسینی بوشهر برگزار شد.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی ارتش، صبح امروز - جمعه - مصادف با عید سعید قربان با حضور امیر سرتیپ دوم خلبان علی اکبر طالب زاده فرمانده پایگاه هوایی شهید یاسینی ومقام ارشد نظامی ارتش در بوشهر رزمایش همدلی، مواسات و کمک های مومنانه در پایگاه شکاری شهید یاسینی بوشهر در محل امام زاده هاشم(ع) برگزار شد.

در این رزمایش، که با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی و درمانی برگزار شد، بسته‌های حمایتی و گوشت حاصل از قربانی در بین خانواده‌های کم بضاعت و بی بضاعت توزیع شد.

در حاشیه این رزمایش، امیر سرتیپ دوم خلبان طالب زاده فرمانده پایگاه شکاری شهید یاسینی و ارشد نظامی یگان‌های آجا مستقر در استان بوشهر گفت: پایگاه شکاری شهید یاسینی در راستای مقابله با ویروس کرونا از اولین روزهای شیوع این بیماری در کنار مردم استان بوشهر بوده و تمام تلاش قرارگاه زیستی و پدافند بیولوژیک این پایگاه بر این است که بتوانیم همگام با سایر نهادها، شرایط پیشگیری از شیوع بیماری و امنیت روانی را حاکم سازیم.

پس از آن حجت الاسلام فرجی رییس عقیدتی سیاسی پایگاه شکاری شهید یاسینی و هماهنگ کننده عقیدتی سیاسی های آجا در استان بوشهر با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در عید سعید قربان و تاکید بر آیه شریفه فَاسْتَبِقُوا الْخَیْرَاتِ، و اینکه در کار خیر و کمک های مومنانه باید مسابقه بگذارید، اذعان داشت: همدلی و کمک های مومنانه در پایگاه شکاری شهید یاسینی در مراحل مختلف انجام شده است و تلاش مجموعه پایگاه شکاری شهید یاسینی بر آن است که این کمک ها، استمرار یابد تا اندکی از فشارهای وارده بر خانواده های کم بضاعت و بی بضاعت در این شرایط کاسته شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =