دیدارهای تیم فجر شهید سپاسی شیراز با وجود ۱۳ عضو کرونایی برگزار می‌شود

شیراز-ایرنا- سرپرست تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز گفت: پس از انجام آزمایش کرونا برای بار دوم ، نتیجه آزمایش ۹ بازیکن و چهار نفر از کادر فنی این باشگاه  مثبت اعلام شد و به سقف ۲۵ درصد برای لغو دیدارها نرسید ، از این رو باید در هفته سی و دوم در رفسنجان به مصاف تیم مس این شهر که صدرنشین است برویم.

عباس زارع روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از آنجا که منتظر جواب از سوی کمیته پزشکی فدراسیون بودیم نتوانستیم تمرینات تیم را به صورت کامل دنبال کنیم  و پس از اعلام با یک جلسه تمرین که ۱۸ بازیکن حضور داشتند ناگزیر هستیم به مصاف تیم مس رفسنجان برویم که مدعی قهرمانی است و این بازی هم برای آنها اهمیت زیادی دارد زیرا با برتری مقابل ما به لیگ برتر صعود خواهند کرد.

وی اضافه کرد: ا گر چه بازی سختی داریم اما با استفاده از  بازیکنان جوانان و با روحیه و امید این دیدار را انجام خواهیم داد ، همانگونه که برابر تیم ۹۰  ارومیه بازی خوبی برگزار کردیم مقابل مس رفسنجان  هم دست وپا بسته نخواهیم بود و می توانیم این تیم را در خانه اش متوقف کنیم و جشن صعود آنها را حتی به عقب بیندازیم.

کاپیتان سابق تیم برق شیراز ، افزود : شنبه یازدهم  مرداد ماه به سمت رفسنجان حرکت خواهیم کرد و این امیدواری وجود دارد تا بتوانیم با دست پر این شهر را ترک کنیم.

دیدار تیم های مس رفسنجان و فجر شهید سپاسی شیراز یکشنبه دوازدهم  مرداد ماه در ساعت ۱۹ در رفسنجان بر گزار می شود .

هم اینک تیم فجر شهید سپاسی شیراز با انجام ۳۱ بازی و کسب ۳۹ امتیاز در رده یازدهم جدول است و دیگر شانسی برای صعود ندارد.

به گزارش ایرنا،شامگاه سوم  مردادماه ۹۹ باشگاه فجر شهید سپاسی شیراز اعلام کرد که نتیجه آزمایش کرونا ۱۴ نفر از اعضای این تیم مثبت شده و این موضوع را به سازمان لیگ و کمیته پزشکی فدراسیون اعلام کرده اند.

سازمان لیگ در پاسخ به باشگاه فجر اعلام کرد که بر اساس شیوه نامه  موجود، سقف ۲۵ درصد پُر نشده است از این رو این تیم باید برابر تیم ۹۰ ارومیه بازی کند.

سرانجام پس از کش و قوس های فراوان، دیدار تیم‌های فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز و ۹۰  ارومیه از هفته سی و یکم رقابت‌های فوتبال لیگ دسته یک جام آزادگان چهارم  مردادماه ۹۹ در ورزشگاه پارس شیراز برگزار شد و تیم میزبان بدون بازیکنان کرونایی با نتیجه یک بر صفر مغلوب تیم ۹۰  ارومیه شد.

در پایان هفته سی و یکم مس رفسنجان با ۶۰ امتیاز یکی از تیم هایی است که شانس زیادی برای صعود به لیگ برتر دارد، تیم مس کرمان ۵۷ امتیازی است و در تعقیب صدرنشین است ، و آلومینیوم اراک هم با ۵۴ امتیازدر رده سوم است .

در رقابت‌های فوتبال دسته یک باشگاه‌های کشور ۱۸ تیم شرکت دارند و پس از انجام ۳۴ بازی، تیم‌های اول و دوم جدول جواز صعود به لیگ برتر را دریافت خواهند کرد و ۲ تیم انتهای جدول هم راهی دسته دوم می‌شوند.

تیم شهرداری تبریز یکی از تیم هایی است که با قرار گرفتن در رده هجدهم جدول آن هم با ۱۰ امتیاز سقوطش قطعی شده است، این تیم روزگاری در لیگ برتر کشور حضور داشت .

همچنین از بین تیم های، سپید رود رشت، رایکا بابل، نیروی زمینی تهران، ملوان انزلی، قشقایی شیراز، داماش گیلان  یک تیم دیگر به لیگ دسته دوم سقوط خواهند کرد و باید منتظر ماند تا پایان رقابت ها چه اتفاقی رخ خواهد داد .

پس از اینکه توسط کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال ( ایفمارک) ۴۸ نفر از اعضای تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز آزمایش کرونا دادند نتیجه آزمایش ۱۳ نفر از اعضای این تیم مثبت اعلام شد.

اخبار مرتبط