۹ راه روستایی در خراسان رضوی مسدود است

مشهد- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان رضوی گفت: ۹ راه روستایی در پی بارش های روز گذشته (نهم مرداد) در شهرستان های کلات، خوشاب و قوچان همچنان مسدود است.

ابراهیم نصری روز جمعه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: جاده‌های روستایی سرخ، بابالنگر و نوروزی در این شهرستان همچنان مسدود است هر چند که راه روستاهای آبروان، داراب و صفی‌آباد در شهرستان خوشاب که بر اثر بارشهای دیروز مسدود شده بود با تلاش راهداران بازگشایی شد.

وی راه روستایی اینچه در قوچان را نیز مسدود اعلام کرد و ادامه داد: در پی بارشهای اخیر راه دسترسی به روستاهای چهارراه، خاکستر، لائین‌کهنه، سنگ دیوار و سینی در شهرستان کلات نیز همچنان مسدود است و نیروهای راهداری در تلاش برای بازگشایی این مسیرها هستند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان رضوی گفت: هم اکنون بارش باران در راههای استان گزارش نشده است و تردد خودروها در سایر راه های ارتباطی خراسان رضوی به صورت عادی و روان در جریان است.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی خراسان رضوی ریزش باران تابستانی که از دیروز مناطق شمالی و شمال غربی استان را فراگرفته بود امروز جمعه نیز در برخی مناطق تداوم خواهد داشت.

خراسان رضوی ۲۰ هزار و ۵۷۵ کیلومتر راه دارد که ۶ هزار و ۴۲۲ کیلومتر آن بین شهری و ۱۴ هزار و ۱۵۲ کیلومتر آن راه روستایی است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =