رزمایش پیامبر اعظم (ص) برای دشمنان بهت آور بود 

یاسوج- ایرنا- نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج گفت: چهاردهمین رزمایش پیامبر اعظم (ص) که از سوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در خلیج فارس و غرب تنگه هرمز برگزار شد برای دشمنان و غربی ها بهت آور بود و نقشه های شوم آنان را درهم شکست. 

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین سید نصیر حسینی در خطبه های نماز عید قربان یاسوج اظهار داشت: این رزمایش روز گذشته با موفقیت پایان یافت و انواع سلاح های نظامی پیشرفته ساخت  کشور نیز در آن استفاده شد. 

وی افزود: این رزمایش دشمن شکن بیانگر قدرت نظامی ایران اسلامی و پاسخ کوبنده ای به آمریکا و متحدانش در جهان و منطقه خاورمیانه بوده است. 

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج با تبریک عید قربان، بیان کرد: این روز یکی از بزرگترین و مهمترین اعیاد اسلامی است و اهمیت خاصی بین مسلمانان به ویژه شیعیان دارد. 

حجت الاسلام و المسلمین حسینی عنوان کرد: عید قربان روز پیروزی در امتحان الهی، عمل به فرامین خداوند، غلبه بر خواهش های نفسانی و وسوسه های شیطان، از خود گذشتن و دل بریدن از انواع تعلقات و دلبستگی های دنیوی است. 

وی ابراز داشت: وضعیت شیوع بیماری کرونا در کهگیلویه و بویراحمد چندان مناسب نیست و چنانچه نکات بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی به نحو مطلوب از سوی مردم این استان رعایت شود می توان بر  آن غلبه کرد. 

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج گفت: مردم این استان باید از حضور در هرگونه تجمع از جمله در آیین های عروسی و ترحیم پرهیز کنند زیرا در غیر اینصورت وضعیت شیوع  بیماری کرونا در استان بدتر شده و مشکلات متعددی بوجود می آید. 

حجت الاسلام و المسلمین حسینی اظهار داشت: راهکارهای مهم برای شکست دادن بیماری کرونا شامل شرکت نکردن در تجمعات، استفاده از ماسک و دستکش، رعایت مسائل بهداشتی و حفظ فاصله  گذاری اجتماعی است. 

وی به ۱۴ مردادماه روز حقوق بشر اسلامی و کرامت انسانی اشاره کرد و افزود: برخی کشورها به نام آزادی و طرفداری از حقوق بشر بدنبال ترویج روزافزون فحشا، ولنگاری، برهنگی و شهوترانی در دنیا هستند در حالی که بر اساس آموزه های دین مبین اسلام این امور برخلاف کرامت انسان هاست. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha