رزمایش پیامبر اعظم (ص) برای دشمنان بهت آور بود 

یاسوج- ایرنا- نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج گفت: چهاردهمین رزمایش پیامبر اعظم (ص) که از سوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در خلیج فارس و غرب تنگه هرمز برگزار شد برای دشمنان و غربی ها بهت آور بود و نقشه های شوم آنان را درهم شکست. 

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین سید نصیر حسینی در خطبه های نماز عید قربان یاسوج اظهار داشت: این رزمایش روز گذشته با موفقیت پایان یافت و انواع سلاح های نظامی پیشرفته ساخت  کشور نیز در آن استفاده شد. 

وی افزود: این رزمایش دشمن شکن بیانگر قدرت نظامی ایران اسلامی و پاسخ کوبنده ای به آمریکا و متحدانش در جهان و منطقه خاورمیانه بوده است. 

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج با تبریک عید قربان، بیان کرد: این روز یکی از بزرگترین و مهمترین اعیاد اسلامی است و اهمیت خاصی بین مسلمانان به ویژه شیعیان دارد. 

حجت الاسلام و المسلمین حسینی عنوان کرد: عید قربان روز پیروزی در امتحان الهی، عمل به فرامین خداوند، غلبه بر خواهش های نفسانی و وسوسه های شیطان، از خود گذشتن و دل بریدن از انواع تعلقات و دلبستگی های دنیوی است. 

وی ابراز داشت: وضعیت شیوع بیماری کرونا در کهگیلویه و بویراحمد چندان مناسب نیست و چنانچه نکات بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی به نحو مطلوب از سوی مردم این استان رعایت شود می توان بر  آن غلبه کرد. 

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج گفت: مردم این استان باید از حضور در هرگونه تجمع از جمله در آیین های عروسی و ترحیم پرهیز کنند زیرا در غیر اینصورت وضعیت شیوع  بیماری کرونا در استان بدتر شده و مشکلات متعددی بوجود می آید. 

حجت الاسلام و المسلمین حسینی اظهار داشت: راهکارهای مهم برای شکست دادن بیماری کرونا شامل شرکت نکردن در تجمعات، استفاده از ماسک و دستکش، رعایت مسائل بهداشتی و حفظ فاصله  گذاری اجتماعی است. 

وی به ۱۴ مردادماه روز حقوق بشر اسلامی و کرامت انسانی اشاره کرد و افزود: برخی کشورها به نام آزادی و طرفداری از حقوق بشر بدنبال ترویج روزافزون فحشا، ولنگاری، برهنگی و شهوترانی در دنیا هستند در حالی که بر اساس آموزه های دین مبین اسلام این امور برخلاف کرامت انسان هاست. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =