عید قربان زیباترین جلوه بندگی در برابر خداوند است

خرم‌آباد - ایرنا - نماینده ولی‌فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‌آباد گفت: عید قربان زیباترین جلوه بندگی و خضوع خالصانه در برابر خداوند و یاد آور خاطره جاودانگی بندگی و ایثار است.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی روز جمعه در پیامی ضمن فرا رسیدن عید سعید قربان اظهار داشت: عید قربان زیبا ترین جلوه بندگی و خضوع خالصانه در برابر خداوند و یاد آور خاطره جاودانگی بندگی و ایثار است، عید نزدیک شدن دل هایی است که به قرب الهی رسیده اند و در مسیر قرب الهی، گذشتن از دلبستگی ها و گردن نهادن بی چون و چرا در برابر امر خدای متعال تنها کلید ره یافتن در زمره صابران و بندگان حقیقی است.

وی گفت: گرچه حج امسال همچون سایر مناسک و مراسمات تحت تاثیر ویروس منحوس کرونا قرار گرفته است، اما نمایش پرشکوه همدلی و وحدت امت اسلامی در مناسک حج و عید سعید قربان جلوه‌ای است از امتی یکپارچه، پویا و بالنده که همه ساله رساتر از گذشته دعوت اسلام را به عدالت و آزادگی، ایمان و پرهیزگاری، نیکی و پاکی فریاد می‌زند.

وی ادامه داد: که احساس غرور، امید و اقتدار را در دل هر مسلمانی زنده می‌کند و آینده‌ای روشن را برای امت اسلامی بشارت می‌دهد.

امام جمعه خرم‌آباد اظهار کرد: اینجانب با کمال مسرت عید سعید قربان، را به محضر حضرت ولیعصر"عج" و مقام معظم رهبری و همه مسلمانان آزاده جهان؛ خصوصا مردم شریف و متدین استان لرستان تبریک و تهنیت عرض می نمایم و از پیشگاه با عظمت پروردگار بی همتا،سعادت، سلامتی، رستگاری را برای همگان و اقتدار و سربلندی روز افزون ایران اسلامی را در سایه وحدت و برادری مسئلت دارم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =