شهردار: کرونا گریبانگیر تیم فوتبال بانوان شهرداری بم شد

کرمان - ایرنا - شهردار بم گفت: مشکلات مالی به واسطه آغاز کرونا در بخش غیر دولتی بیش از سایر حوزه ها خود را نشان داده و این مشکل گریبانگیر دیگر بخش‌ها به‌ویژه فوتبال شده و در این زمینه افتی در واریزی شهرداری داشتیم.

محمد بنی‌اسدی روز پنجشنبه در نشست هماهنگی برگزاری جشن قهرمانی و تجلیل از تیم فوتبال بانوان شهرداری بم قهرمان لیگ برتر کشور افزود: با مسائل و مشکلات خاص بسیاری در شهرداری روبرو هستیم که کار را برای ما دشوار کرده است.

وی اظهار داشت: در پرداخت ارزش افزوده به واسطه تعطیلی کارخانجات واقع در ارگ جدید بم افتی شدید داشتیم که در این زمینه چندین نشست برای ارائه راهکار برگزار کردیم که بتوانیم فعالیت های فوق العاده ازجمله باشگاه داری را حفظ کنیم.

شهردار بم با اشاره به سفر به تهران و مذاکرات با خودروسازی ها گفت: دغدغه های مالی امروز گریبانگیر همه دستگاه ها به خصوص خودروسازی ها و بخش خصوصی شده که می طلبد استان کرمان با استفاده از ظرفیت ها نگاهی ویژه به فوتبال بانوان داشته باشد و حمایت ها با برنامه ریزی و پیگیری ها سرعت بگیرد.

وی عنوان کرد: امیدواریم با همفکری و هم اندیشی بحران مالی امروز را پشت سر بگذاریم که تیم فوتبال شهرداری بم در شرایط مطلوب قرار گیرد و آنچه در شان ورزشکاران هست را به نفع احسن انجام دهیم.

بنی‌اسدی تصریح کرد: شهرداری در حوزه ورزش همیشه دغدغه داشته و سعی دارد چیزی کم نگذارد و تیم فوتبال بانوان شهرداری بم جزئی از شهرداری محسوب می شود و تعهدات خود را در خصوص این تیم نادیده نمی گیرد که در برگزاری مراسم جشن قهرمانی بانوان بم و سیرجان به برنامه کلی برسیم.

وی افزود: در بم یک مراسم با پروتکل های بهداشتی برگزار می کنیم و فیلمی از روند فعالیت تیم و اقدامات شهرداری و شهرستان را در سطح کشور و استان به نمایش می گذاریم و تقدیری ویژه از بانوان فوتبالیست شهرداری خواهیم داشت.

شهردار بم بیان داشت: تیم فوتبال بانوان شهرداری بم، سرمربی و اعضای تیم افتخاری برای شهر بم، استان و کشورمان محسوب می شوند و با توجه به دغدغه این عزیزان، تمامی توانمان را برای برگزاری جشن قهرمانی در شان بانوان این تیم به‌کار می‌گیریم.

وی گفت: ارزش کار ورزش و فوتبال بانوان در مجموعه شهرداری بم از هر فعالیت دیگری فراتر است و مراسم قهرمانی جزو جشن هایی است که شهرداری می تواند برای این تیم برگزار کند لذا باید فکر و تدبیری ویژه برای آن اندیشیده شود.

بنی اسدی اضافه کرد: برخی دستگاه های ذیربط بحث ورزش که جزو شرح وظایفشان است، خود را در حمایت از بانوان شهرداری بم دخیل نمی دانند و نیاز به نقش پررنگ دستگاه های مربوطه در ارتقای تیم هایی که در سطح ملی و بین المللی خود را مطرح می کنند، وجود دارد و نیاز است که تمامی دستگاه ها در کنار هم این مسیر قهرمانی را ادامه دهند.

وی افزود: شهرداری بم در حوزه فوتبال آقایان و بانوان با وجود همه مسائل و مشکلات خود، تلاش دارد چیزی کم نگذارد و حرکت خود را ادامه دهد.

سرمایه گذاران استان کرمان از تیم فوتبال بانوان شهرداری حمایت کنند

رییس شورای اسلامی شهر بم نیز در این نشست گفت: اعضای شورا نگاهی ویژه به ورزش دارند و پس از زلزله دلخراش بم تمامی اعضا و مسئولان در جهت توسعه ورزش دست به دست هم دادند و برای رشد و تعالی ورزش به خصوص فوتبال شهرداری بم تلاش کردند.

محمدتقی جهان پور افزود: اعضای شورای اسلامی و شهرداری بم از تیم بانوان شهرداری بم حمایت می کنند در در این زمینه در بخش آقایان دچار مشکلات بسیاری هستیم و سرمایه گذاران استان از تیم بانوان شهرداری به عنوان سرامد کشور، حمایت کنند.

وی تاکید کرد: با همدلی و هم اندیشی در کنار هم تیم فوتبال بانوان شهرداری بم را به دنیا معرفی کنیم زیرا این تیم با هفت دوره قهرمانی مربوط به هر استانی بود، تلاش ها بیشتر می‌شد لذا در این زمینه با نگاه مثبت هیات فوتبال استان کرمان امیدواریم خروجی بهتری داشته باشیم.

رییس شورای اسلامی شهر بم گفت: این شورا و شهرداری برای برگزاری جشن قهرمانی از تمامی ظرفیت و تلاش خود را به کار خواهد گرفت که این جشن ۷۲ ساعت پیش از ماه محرم با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شود.

وی با بیان اینکه با وجود مشکلات شهرداری بم ۳۰ درصد از هزینه های سه نفر از بازیکنان، را هر هفته پرداخت می کنیم عنوان کرد: پس از ۲ ماه تنها ۱۵ روز از حقوق کارکنان شهرداری را پرداخت کردیم لذا جشن قهرمانی تیم فوتبال شهرداری بم و سومی شهرداری سیرجان با حمایت استان برگزار شود.

جهان‌پور افزود: شهرداری زحمات خود را تا به امروز برای ارتقای ورزش فوتبال بانوان کشیده و هم اکنون چشم حمایت از دیگر بخش های استان داریم.

وی ادامه داد: سرمربی تیم بانوان شهرداری بم پبیشنهادات بسیاری از جاهای مختلف داشته و با ماندن در تیم شهرداری بم ایثار کرده و اقدامات وی در توسعه ورزش و کاهش آسیب های اجتماعی بسیار مشهود است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =