۹ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۲۰:۱۵
کد خبرنگار: 890
کد خبر: 83891028
۰ نفر

برچسب‌ها

استاندار یزد: هیچ طرح اشتغالی در استان نباید معطل بماند

یزد _ایرنا _ استاندار یزد گفت: هیچ طرحی در حوزه اشتغال نباید در دستگاه‌های اجرایی معطل بماند و شرایط باید برای سرمایه گذاری در استان فراهم شود.

 محمد علی طالبی روز پنجشنبه در نشست ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان افزود: اشتغال جوانان از اولویت‌های استان به شمار می‌آید و همه ما در قبال این مساله وظیفه داریم.

وی اظهار داشت: فرمانداران باید سرمایه گذاری را در شهرستان‌های خود متناسب با ظرفیت‌های شهرستان و اشتغال متقاضیان جویای کار هدایت کنند و در این زمینه نقش فعالی داشته باشند.

 طالبی با بیان اینکه اقتصاد دانش بنیان باید در شهرستان‌های استان محقق شود تصریح کرد: استقرار برخی صنایع متناسب با آمایش سرزمینی نیست.

سید مجتبی حسینی پور دبیر ستاد راهبردی و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان یزد هم در این نشست گفت: انتظار می‌رود در کمیته‌ها و کارگروه‌ها نقش بیشتری به فرمانداران داده شود.

معاون اقتصادی استاندار یزد نیز با بیان اینکه مقرر شد آب منطقه‌ای یزد، آب واحدهای زیر ۲۵ متر مکعب را تامین کند گفت: روش‌هایی برای تأمین آب واحدهای بزرگ پیشنهاد شده است.

سید مسعود عظیمی افزود: شرکت گاز نیز متعهد شد گاز شهرک‌های در حال ساخت میبد را تا پایان سال عملیاتی کند.

تامین زیرساخت‌های مناسب برای سرمایه گذاری مانند آب، برق و گاز، تخصیص زمین به سرمایه گذاران و تسهیل در این خصوص و مباحث مرتبط با تسهیلات و امور بانکی از مباحثی بود که در این نشست ارائه شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =